Vyšel prequel k The Binding of Isaac

13. listopad 2019 09:16 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Jméno Edmund McMillen vás možná nemusí nic říkat. Tento člověk ale stojí za prapodivnými tituly jako Super Meat Boy či The Binding of Isaac, které jsou typické svým grafickým i herním zpracováním, a mezi hráči se těší velké oblíbenosti. McMillen tak vydává prequel k The Binding of Isaac s názvem The Legend of Bum-Bo.

O co tedy vlastně jde? The Legend of Bum-bo naprosto mění hratelnost i mechanický vizuál toho, na co jsme mohli být u McMillena zvyklí. Hra se totiž přesouvá do kartonových krabic, a stejně tak všechny postavy či předměty jsou vyrobené z kartónu. Dle popisu tak jde o „puzzle based deck building rouge-like hru“.

Zejména půjde o sbírání spousty předmětů, jenž se mohou modifikovat, vylepšovat či navzájem kombinovat k poražení našich nepřátel. Bum-bú bude několik a každý má své vlastní schopnosti. Ve stylizaci jde ale stále o styl The Binding of Isaac, tedy stejné postavičky, monstra a také spoustu exkrementů.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880247
Rychlej Ben napsal 13. 11. 2019 v 22.31

Khalashnikovf: Pokud máš rád BoI, tak The Four souls tě musí bavit úplně stejně. Karetní hra nabízí téměř stejné možnosti "item combo" jako originální PC hra. Hráli jsme to několikrát a každá hra je od základu úplně jiná.
Samozřejmě je každého rozhodnutí a vkus, zda podpoří další vydaný titul...

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 13. 11. 2019 v 12.23

Měl sem ho v oblibě než se přimotal na KS a tam si vydal svoji skvělou a úžasnou karetní hru Binding of Isaac. Hra je strašnej nehratelnej shit a neskutečná nuda. Prostě z lidí potahal pořádnou hromadu peněz, na karty natiskl hezký obrázky a hotovo.
Ten už ode mě neuvidí ani korunu...

Nahlásit nevhodný obsah