Filmový Sonic odhaluje novou vizáž

12. listopad 2019 11:24 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (4)

Oblíbený modrý ježek se vrací na scénu. Po vlně nespokojenosti s původním designem postavičky přichází filmoví tvůrci s novým vzhledem, který by měl více připomínat herní předlohu. Trailer zároveň odhaluje, že Sonic přiběhne do kin 14. února příštího roku.

Na blamáž z května, kdy byl odhalen první trailer k filmu, si nejspíš vzpomínáte. Podivné rysy filmového Sonica tehdy vzbudily hlasitý ohlas mezi fanoušky a studio Paramount se rozhodlo design postavy přepracovat. Nový Sonic má větší oči, o něco méně lidskou postavu a obecně působí jako veselejší zvířátko.

Soudě dle poměru palců nahoru a dolu u traileru se nový design celkem povedl. Co na něj říkáte vy?

Zdroj: Nintendo Life

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 13. 11. 2019 v 09.26

bluetomcat: Jasně, schválně vypustí trailer, který vypadá jako odpad, aby udělali špatný první dojem. Geniální marketingový tah. Žádná firma nebude dělat takovou loterii, jelikož se taky klidně může stát, že by tvůj nadcházející film získal pověst odpadu. Jak to většinou bývá, nejjednodušší vysvětlení bývá nejpravděpodobnější, takže to nejspíš prostě posrali...

Nahlásit nevhodný obsah

20851060
Legoldos napsal 13. 11. 2019 v 08.37

bluetomcat: dobrá konspirační teorie

nepřišel jsi náhodou z novinek?

Editováno: 13. 11. 2019 v 08.37

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 12. 11. 2019 v 18.51

OMG on se najde ještě někdo kdo jim to žere? Vždyť je to jen dobře promyšlený marketingový tah. Schválně vypustili trailer s návrhem který zkrátka projít nemohl, prostě soudný člověk by to v životě nevypustil. Poté se stalo to co mělo, internet v jednu dobu doslova expoloval a sociální sítě zaplavilo hromady příspěvků s opravou vzhledu a živě se o tom debatovalo. Na streamech to byl samý živý přenos jak ho grafický upravují a na YouTube se těmhle videím jednu dobu nedalo vyhnout. No a pak jako zázrakem přijdou a řeknou že to opraví? Bože, vždyť jsme jim totálně u zadnice tak co jako? Zkrátka dobře promyšlený marketingový tah, to se musí uznat.

Nahlásit nevhodný obsah