Začíná unikat první info z CoD: MW

23. říjen 2019 14:47 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

S tím, jak se blíží den, kdy vyjde nové Call of Duty, se samozřejmě šíří i informace o tom, co v novém díle můžeme očekávat. A to nikoliv od Activisionu, nýbrž od hráčů. Někteří z nich se totiž dostali do hry o něco dříve, a proto na internet posílají různé novinky a změny. Nebojte se, nebudeme se zde bavit o kampani.

První novinkou je například to, že mapa Hill, která se měla měla objevit v původním Modern Warfare, si nakonec našla cestu do letošního dílu. Hráči budou mít nejspíše hodinky na rukách, které vám budou počítat váš současný killstreak, přičemž budete vědět, kolik vám ještě zbývá do atomové bomby, která vyhraje vašemu týmu hru. Radar se taktéž dočkal menší změny.

Cancelled Map from COD 4 "Hill" is in MW2019 from r/modernwarfare

This was taken from u/Senescallo’s video but it looks like this watch will have a killstreak counter. from r/modernwarfare

Activision proti těmto únikům bojuje celý den a dle informací smazal již spoustu youtube videí či smazal několik twitch streamů. Zkrátka se studio snaží hráčům přinést co největší překvapení. I tak se ale na veřejnost dostala ukázka skinů, což může zároveň být odpověď na to, kde bude Activision sbírat peníze, které studiu teoreticky unikly při zrušení season passu. Prozatím je ve hře prý přes 250 různých barevných kombinací a skinů.

250+ Showcase - Operator Skins, Weapon Variants, Charms, and Watches from r/modernwarfare

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875587
Drew7878 napsal 24. 10. 2019 v 08.14

Spratekk CZ: Většina lidí to tam chce, jinak by se to neprodávalo jako rohlíky. A pokud je to formou battle passu a víš, co kupuješ, tak na tom není nic špatného, koneckonců já si to taky nejspíš koupím.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 23. 10. 2019 v 22.31

Spratekk CZ: Mysli na děti :D Pro nás starší už to asi lepší nebude ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 23. 10. 2019 v 18.45

Takže to, co každý CoD totálně podkopává - odporný barevný skiny na zbraně a postavy jak z céčkovýho filmy Zdeňka Trošky - zase budou. Doháje, kdo tohle chce ve hře tohohle typu?! Tohle patří do Fortnite...

Nahlásit nevhodný obsah