V únoru vyjde Monster Energy Supercross 3

20. říjen 2019 15:06 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Italská továrna na závodní hry s názvem Milestone nepolevuje, a tak asi nikoho nepřekvapí, že se hned začátkem příštího roku dočkáme jejich další hry. Celým názvem Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3 vyjde už 4. února, vlastně téměř na den po roce od vydání předchozího dílu. Mezi platformami kromě PC, Xboxu a PlayStationu opět nechybí ani Switch.

Zanedlouho se tedy dozvíme, jestli se Milestone podařilo udržet vzrůstající kvalitu motokrosové série. Mezi novinky třetího dílu se řadí možnost hrát za ženskou postavu, se kterou se postupně dostaneme do některého z oficiálních týmů. Hra nabídne 15 licencovaných stadionů, editor tratí, kooperaci až čtyř hráčů a multiplayer s dedikovanými servery.

Nová hra prošla výraznými technickými vylepšeními, které by se kromě hezčí grafiky měly projevit i v hratelnosti. Hlavní změny se udály ve fyzice a ovládání motorky ve vzduchu. Modely postav byly od základu přepracovány a dostaly nové animace. Oživení se dočkaly také tratě – kromě vylepšeného povrchu budou hezčí i efekty ohňostrojů.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875759
DaweCZ napsal 20. 10. 2019 v 15.22

"To se líbí Tadeáš Pepř."

Nahlásit nevhodný obsah