V PUBG budete moct házet bandáže

17. říjen 2019 13:50 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

PlayerUnkown’s Battleground právě ukončilo svou čtvrtou sezónu, což znamená, že si vývojáři pro své hráče přichystali spoustu novinek. Tentokrát se studio zaměří na Miramar a také vytvoření několika nových mechanik, které hráčům pomohou v týmové spolupráci.

Miramar patří dlouhodobě mezi neoblíbené mapy, a to zejména díky až příliš otevřenému terénu, ve kterém se nedá pořádně taktizovat a hráči jsou nuceni hrát až moc opatrně či naopak až moc riskantně. To se nejspíše moc nezmění, jelikož vývojáři navyšují spawn rate zbraní na velkou vzdálenost, díky čemuž by se souboje měli stát o něco zajímavější.

Velkou novinkou je ale házení věcí. Hráči budou moct házet zbraně na blízkost, tedy hlavně mačety, díky čemuž budou souboje chladných a střelných zbraní o něco vyrovnanější. Házet ale budete moct i další předměty jako například bandáže či redbully. Do hry se dostanou i automaty na pití, ze kterých dostanete prášky nebo redbull.  Nový update by měl dorazit 23. října na PC a 29. října na konzole.

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874257
Spratekk CZ napsal 17. 10. 2019 v 15.12

Hra se nikam neposunula za tu dobu. Málo map, šílená optimalizace konzolovejch verzí, loot nastavenej tak jak je nastavenej, gunplay jak se hra zrovns vyspí.... jako nápad mě to baví víc než konkurence v dětský variantě, ale jinak dost chyb pořád. Náprava nulová. Tak to vyždímaj dokud to jde

Nahlásit nevhodný obsah

8088
celoush napsal 17. 10. 2019 v 14.56

Přichystal si i nepříjemné "novinky" jako třeba:
PUBG Corp. cancels revenue share items for PUBG Global Championship, breaking a "year-long promise" to team owners.

Nahlásit nevhodný obsah