hPod #713 natáčíme už dnes odpoledne

16. říjen 2019 08:22 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Během středečního rána podcastovou novinku zřejmě nečekáte. Ale protože výjimečně natáčíme podcast už dnes odpoledne, je nejvyšší čas sdělit naší sestavu a především témata, o nichž se budeme bavit. A také dát vám prostor, kam můžete zaslat své dotazy.

Nemůžeme opominout Epic a jeho tah s Fortnite. Jeho dočasné vypnutí zasáhlo internet jako lavina a opět přilákalo pohledy i těch hráčů, kteří o fenomén battle royale nestojí. I druhé téma se bude týkat multiplayeru, především hrám, jež se potýkají s hráči, kteří v případě blížící se prohry opouští hru. Jak se s nimi vypořádat, a pomůže něčemu ban na dva roky, tak jako v Gears 5? A pokud zbude čas, promluvíme si i o sérii Medal of Honor. Ta se totiž po letech vrací.

Za mikrofon usedneme ve třech, kromě Davida a Pavla se po čase objeví i David 2, podle některých jednička z našich Davidů. Třeba i o tom rozhodne dnešní podcast. Vy do něj můžete zasáhnout, ať už otázkami zde v diskuzi, případně otázkami zaslanými na adresu podcast@hrej.cz. Začínáme po čtvrté hodině, takže času máte dost.

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900709
Spiker01 napsal 16. 10. 2019 v 23.45

Rozsíval je rozhodně jednička nejen co se týče Davidů..

Nahlásit nevhodný obsah

20925863
Vosy17 napsal 16. 10. 2019 v 15.20

Čau kluci, mě třeba současná redakce hrej naprosto vyhovuje a jakožto herní web pro mě u nás nemáte konkurenci. Na videa mám vortex a na čtení Vás. A jen tak mimochodem někde u rodičů mám dodneška starý noťas na kterém je stažený úplně první Hpod, který trval asi 20 min. a "moderoval" ho Farid Starman.

A teď takový můj polodotaz. Od počátků se 486, přes různé více či méně herní stroje jsem se dostal k tomu, že už mám počítač jen na práci a na hry jsem si před rokem koupil Xbox One. Dneska už vím, že to byla obrovská chyba a proto si příští rok koupím PS5, protože ani game pass nemůže vyvážit exkluzivní tituly, jako má Sony. Nevíte třeba z minulosti, jestli buď Sony nebo Microsoft dělali nějaké výměnné akce? Jakože přineste váš starý xbox a dostanete Playstation se slevou? Vím, že třeba u Apple vs. Samsung to takhle bylo. Díky a hodně štěstí do budoucna přeje čtenář/posluchač Pavel

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 16. 10. 2019 v 10.28

Ahoj, já jsem vám psal do novinky již minulý týden, ale bohužel jsem dotaz napsal pozdě. Tak jestli můžu, tak ho ve zkratce připomenu :)

Pod nátlakem informací o Last of us 2 jsem dostal chuť rozehrát si znovu první díl. Dosud jsem ho hrál jen jednou, ještě na PS3. Přišlo mi to jako fajn hra, s docela plytkým příběhem ale dobrou atmosférou. Bůhví jak nadšený jsem ale nebyl. Uncharted 2 bylo v mích očích lepší. No a teď jsem si tedy rozehrál Last of us na střední obtížnost a jsem naprosto unesený. Atmosféra světa mi přijde naprosto dokonalá, moc se mi líbí, že je zde relevantní taktika boji se vyhnout, protože většinou proti dvoučlenné přesile nemáte příliš šanci. Jasně nějaké nedostatky to má, na PS4 už to není po grafické stránce nejlepší, ale pořád to vypadá k světu a nebo, že vás někdy nepřátelé vidí i když by neměli. Ale to jsou jen drobnosti. Nejvíce se mi ale libí, jak jsou popsány jednotlivé postavy ať už hlavní a nebo vedlejší a chemie mezi nimi. V podstatě jednoduchý příběh, který mi předtím přišel nic moc, je pro mě teď naprosto dokonalé drama o osudu dvou lidí, kteří k sobě hledají cestu napříč všemi protivenstvími co se jim dějí.Asi to je tím, že i já se už musím o někoho starat a zkrátka jsem potřeboval do této hry dospět. No a má otázka:

Stalo se vám někdy, že jste nějakou hru a nebo film docenili až z odstupem času?
O čem si myslíte, že bude Last of US 2?

Ok, moc ve zkratce to nebylo. Chtěl bych se ještě trošku vyjádřit k tématu z minulého hpodu. Souhlasím s Davidem, myslím, že klesající počet sledujících vašich videí je způsobený tím, že vaše fanouškovská základna stárne. Vidím to sám na sobě. Dříve jsem koukal na všechny vaše videa a bylo mi jedno kdo nebo co vysílal. Ale teď už je pro mě těžké si najít hodinu na samotné hraní, na tož si najít hodinu na koukání jak hraje někdo jiný. Dávám přednost teď krátkým videům s informační hodnotou. Na které kouknu například u oběda. Nemá to nic společného s vaším nynějším redakčním složením. Hpod poslouchám neustále a musím říct, že například se Zdeněk mám hodně společných názorů, tak myslím, že bych sním normálně dobře pokecal. Podle mě jste dobrá banda kluků a jde vidět, že to co děláte děláte rádi. Jasně obměna video obsahu, už je potřeba. Ale je to spíše tím, že doba jde dopředu. Děti, kteří měli rádi hodinové lets play, tak ti už vyrostly a nemají na to teď čas. No a nové déti se radši koukají na svého oblíbeného youtubera a je jim jedno, co hraje a jestli jim během videa chce prodat kartáček na zuby, nebo otevírá hodinu balíčky ve fife.

Editováno: 16. 10. 2019 v 10.29

Nahlásit nevhodný obsah