Autoři League of Legends vyvíjí střílečku

16. říjen 2019 10:27 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Tak jako je Wargaming synonymem pro World of … hry, je Riot synonymem pro League of Legends. Obě ale mají něco společného, obě se pokusí uspět v žánru, se kterým nemají žádnou zkušenost. Nechme Caliber Calibrem, i když se nová taktická akce Wargamingu jeví podle všeho velice dobře, a pojďme se podívat na střílečku v podání Riotu.

Novinka se pracovně nazývá Project A, a jak už zaznělo, jedná se o taktickou akci. Stejně jako konkurence, i Riot základ vaší hratelností určí tím, kterou z postav si vyberete. Každá bude mít vlastní schopnosti, a jelikož se Project A odehrává v budoucnosti, zřejmě budou mít autoři volné ruce co se týče kreativity.

Novinka má i svůj trailer, přestože se v něm nachází jen záběry z prototypu. Některé nápady v něm už jsou ale patrné. Už v teď v předstihu máte příležitost nahlédnout pod ruce vývojářů a podívat se na to, jak hra vypadá. V přiloženém videu se dozvíte i to, na co si vývojáři dávají pozor, ať už jde o prosby hráčů, nebo o problémy s infrastrukturou, která může zážitek kompletně zlikvidovat.

To všechno jsou věci, na něž Riot myslí. Více se dozvíme příští rok, čili očekáváme, že hra vyjde buď v roce 2020, nebo 2021. Až se tak stane, autoři ji chtějí podporovat stejně tak, jako se teď děje s League of Legends. Project A zní slibně, tak se nechme překvapit.

Zdroj: DSO Gaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 16. 10. 2019 v 15.19

Autoři LOL vyvíjí hlavně regulérní bojovku alá SOUL CALIBUR s postavama LOL a tuhle střílečku a karetní hru.

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Ivann napsal 16. 10. 2019 v 10.34

Takže vyvíjí... méně barevný Overwatch?

Nahlásit nevhodný obsah