Guilty Gear představuje postavy

14. říjen 2019 11:28 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (4)

Když jsme se na srpnovém EVO 2019 dozvěděli o novém díle bojovkové série Guilty Gear, šlo o blesk z čistého nebe. Od té doby však vývojáři z Arc System Works notně pokročili a poslední měsíce vždy vydávají trailery, kde lákají na nové (nebo staronové) postavy se kterými bude možné tento titul absolvovat.

Vydávání nových trailerů je vždy originálně spjato s některou z významných bojovkových akcí. V září tak šlo například o Ceotaku v Orlandu nebo TGS a aktuálně trailer vyšel v souvislosti s právě skončenou Sea Major 2019, kde nás tvůrci nalákali na Axla Lowa. Jde o postavu, která se v sérii objevovala již od počátku a její bojový styl je založen na zručné práci s se zbraní kusarigama (vypadá jako srp na řetězu).

Dosavadní videa prezentují i fakt, že se bude razantním způsobem měnit způsob využití reversalů. Důraz bude opět kladen i na speciální techniky a fantastické údery. Součástí série Guilty Gear je i špičkově zpracovaná grafická podoba hry, která je poplatná stylu anime. Jelikož na vývoji pracuje tradiční tahoun série Daisuke Ishiwatari, můžeme očekávat znova i vysokooktanový soundtrack, jak je patrné z dosavadních trailerů.

Datum vydání prozatím není známo, nicméně těšit se můžeme na další trailer, který vyjde v souvislosti s bojovkovou akcí ArcRevo America 2019, kde prý návštěvníci budou moci okusit připravovanou demoverzi hry s šesti hratelnými postavami. Zájemci tedy vyhlížejte datum 4. listopadu 2019, kdy se všichni dozvíme víc.

Zdroj: Youtube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 15. 10. 2019 v 12.56

Ocelotr2.1: Oni na to mají svoji technologii. Rozhýbávájí to schválně tak, aby to nevypadalo plynule. Aby každý pohyb vypadal tak, jako by ses díval na anime seriál... Na YT k tomu mají super Dev_diary.... třeba tady : https://www.youtube.com/watch?v=kZsboyfs-L4

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 15. 10. 2019 v 11.19

digmen: Nepochybuju o tom.
Mám naistalovaný XRD, no nějak jsem do něj zatim nepronikl. Ale líbí se mi grafika, než se poprvé pootočil obraz, přísahal bych, že je hra kreslená. To 3D anime je vážně povedené.

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 14. 10. 2019 v 16.29

Ocelotr2.1: Problém, o kterém píšeš, je fakt jenom záležitost prvního setkání se sérií. Maximálně se to stane u nových charakterů. Nicméně už delší dobu jde o prudce dobře hratelnou bojovku. Navíc u toho fakt dobře vypadá... :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 14. 10. 2019 v 13.58

Pohyby postav jsou pro začátečníka nečitelné. Když nastoupí chlápek připoutaný k nemocniční posteli a v komatu, prostě netušíte která část postelomonstra bude útočit. To samé Faust, který si otevře dveře (doslova na stage se objeví dveře) projde jimi a objeví se před vámi a zaútočí. Dobrá hra pro lidi, kterým dvě nohy dvě ruce, nějakej ten fireball a 50 chvatů nestačí.

Nahlásit nevhodný obsah