I hPod #712 natočíme s vašimi dotazy

9. říjen 2019 21:28 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (9)

Ačkoliv vás další podcast zastihne jako vždy v pátek v osm večer, třeba při večeři, v centru města u festivalu Signal, nebo v průvodu pohřbu tuzemské legendy Karla Gotta, my jej musíme natočit dřív. Tentokrát se sejdeme hned dopoledne, abychom společnými silami prodiskutovali, co se za uplynulý týden stalo nového.

Aktuální hPod #712 se bude věnovat Red Dead Redemption na PC. Nepochybně se jedná o zprávu týdne a my si probereme, co můžeme od loňského hitu čekat. Ještě dále do budoucnosti se podíváme se Sony, která opět naznačila novinky chystané další generace. A naopak o některých aspektech mlčí.

Zda se naše řeč stočí ještě k nějakým tématům, to se dozvíte právě v pátek ve 20 hodin. Za mikrofon se posadí Zdeněk, Kuba a pravděpodobně i Tadeáš, přičemž moderování se zhostí, kdo jiný, David. Pokud na nás máte nějaké otázky, můžete je položit níže do diskuze, případně můžete využít emailovou adresu podcast@hrej.cz s předmětem zprávy Dotaz. A pokud ne, tak se v pátek pohodlně usaďte a poslechněte si, co je nového!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20910437
JaRri napsal 14. 10. 2019 v 15.42

prso: :-) jo jo koukal jsem no

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 14. 10. 2019 v 09.31

prso: HIT THE LEVER!!!

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 13. 10. 2019 v 18.57

JaRri: Dobrá zpráva, novej Silent Hill bude! Na... ehm... výherních automatech.

http://www.gamespot.com/articles/konami…

Ok, ještě jsem to nikdy nenapsal, takže: #FucKonami.

Nahlásit nevhodný obsah

6770948
CreepX napsal 10. 10. 2019 v 13.28

effa: Já byl naopak za NFS rád, nemám teď čas to znovu rozehrávat, ale dobře se na to dívalo v práci na druhým monitoru. Za mě super.

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 10. 10. 2019 v 12.15

Ahoj, já jsem si pod náporem novinek Last of Us 2 rozehrál znovu první díl. Zatím jsem ho hrál jen jednu, ještě na PS3 a přišlo mi to jako fajn hra. Trochu plytký příběh, ale skvělá akce a atmosféra. A teď možná i proto že už jsem starší, tak si tu hru daleko více užívám, a přijde mi naprosto skvělá. Jasně graficky už to není top, ale na PS4 to stále vypadá dobře. Hraji to na střední obtížnost a nestačím se divit. Je to snad první hra, kde se konfliktu snažím co nejvíce vyhýbat. Protože naštvat jednoho nakaženého může být problém, ale naštvat dva, to už je smrt. Trošku mě tedy zlobí, že mě nepřátele občas vidí i přes zeď a nebo mě odhalí zničeho nic. Tyto malé nedostatky mi ale nijak nebrání být hrou naprosto uchvácen. Protože příběh, který mi předtím přišel jako takový obyčejný road trip, my teď ve světle toho, že i já se musím o někoho starat přijde naprosto na jiné úrovni. Vztah mezi ústřední dvojicí i okolním světem je vykreslen naprosto prvotřídně. Jsem z toho fakt nadšený.

No a teď moje otázka. Stalo se vám také někdy u nějaké hry, že jste ji pořádně docenili například až po druhém hraní?

A také bych rád slyšel váš teorii na příběh druhého dílu Last of us. O čem si myslíte, že to bude?

Editováno: 10. 10. 2019 v 12.24

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 10. 10. 2019 v 04.28

Zdravím. Několik týdnů, možná i měsíců, jsem hPod neposlouchal, tak se když tak omlouvám za opakující se dotazy.

V první řadě by mě zajímalo, jak to vypadá s novým webem? Mám za to, že v minulosti bylo proklamováno, že by měl být touto dobou už hotov, ale možná se pletu.

Moje druhá otázka možná nebude nijak příjemná, ale rád bych znal Váš názor, především tedy Pavlův. Čím si vysvětlujete extrémní odliv vašich čtenářů/diváků? Nevím, jak je tam návštěvnost a čtenost článků, nicméně pokud bych vycházel z údajů u videí, je ten skok opravdu extrémní. Momentálně je nějaký hrubý průměr tak 2000 shlédnutí. Když se podívám na videa 2-3 roky zpět, tam se to pohybuje odhadem tak okolo 8-9k shlédnutí, starší videa jsou na tom ještě mnohem lépe, odhadem tak 15k průměr. Je mi jasné, že čím déle je video na webu, tím více sbírá shlédnutí. Nemyslím si ale, že by tohle tolik ovlivnilo tu křivku ztráty diváků.

Proč se ptám na Váš názor ohledně této skutečnosti? Osobně jsem se totiž zamýšlel nad tím, proč už mě to nějaký čas moc netáhne na váš web. hPod jsem přestal poslouchat, videa jsem přestal sledovat a články už spíš jen tak prolétávám. Trochu smutné na někoho, kdo s vámi například jel nepřetržitě celý 24 hodinový stream, kdo pravidelně hltal hPod a těšil se na každé nové video. Nerad bych to vrhl do osobní roviny, ale u mě jsou důvody pomalého odchodu vcelku jednoduché. Upřímně se nedokážu ztotožnit s většinou osazenstva redakce. Je to třeba jen můj problém, ale prostě pokud není video v kombinaci Pavel/David R., Pavel/Vojta, případně samotný Pavel, video si ani nepouštím. Neberte to prosím jako nějaký útok na osobnosti nejmenovaných autorů. Ale prostě jejich humory, otázky zcela mimo mísu, extrémně monotonní vystupování bez jakékoliv dávky emocí, to je prostě věc, která mě osobně postupně odvrátila od vašeho webu. Chtěl jsem vám napsat svůj názor. Neočekávám, že se něco změní. Ale třeba to i pro vás bude dobré vědět, jaký může být důvod odchodu z vašeho webu.

Možná ještě drobná připomínka... Za mě byl totální úlet vysílání NfS. Je mi jasné, že tuhle hru plno lidí miluje. Věnovat jí ale takové enormní množství času, když je to v podstatě jedno a to samé dokola, to je dle mě škoda a hned vysvětlím proč. Dle mého názoru se totálně vytratil Retro formát, který jsem považoval za jeden z nejlepších ve vašem portfoliu. Když si tohle dám dohromady, vezmu si, kolik úžasných a hlavně všeobecně známých her jste ještě nehráli, tak je pro mě vysílání NfS opravdu nepochopitelné. Za rok 2019 7 retro videí. To je podle mě sakra málo, když si vezmu, jak to bývalo dříve. Přitom je takových úžasných her, které si zaslouží připomenutí. Díky GoGu je to dnes i tak jednoduché tyto hry sehnat... Ale opět musím zmínit, že chápu, jestli si za tímhle stojíte a retro jste vědomě odsunuli do pozadí. Bohužel je to jen další příčina mého pomalého odchodu.

Omlouvám se za takový sloh a přeji vám mnoho štěstí.

Nahlásit nevhodný obsah

20910437
JaRri napsal 10. 10. 2019 v 03.58

Ahoj všichni. 1. Už víte kdo bude recenzovat Death Strending? 2. Nechystá se nějaký remake nebo remaster starších dílů Silent Hillu? Nebo je možné, že se pracuje na novém díle? Myslím, že je této značky celkem škoda. 1,2,3 jsou perfektní. Možná by stačilo už těch Spyrů, Medievilů atd. Teď třeba Syphon Filter, Die Hard, Legacy of Kain, Nightmare Creatures a podobně. Líbilo by se vám něco takového? PS: odvádíte opravdu skvělou práci. Jirka

Nahlásit nevhodný obsah