Další hry míří do Game Pass pro PC

9. říjen 2019 16:36 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Je to jen pár dní, co jsme vás informovali o tom, že do Xbox Game Pass na PC zamíří další dva tituly. Dnes ale Microsoft odhalil další nálož her, kterých se tento měsíc v Game Passu dočkáme. Zajezdíme si ve formulích, na kole, zachráníme svět a pro oddychnutí budeme moct bláznit v Saint’s Row.

Prvním titulem je minulý ročník formule F1 2018. V nich převezmeme roli závodníka v oficiálních týmech, se kterým projedeme všech 21 okruhů. Lonely Mountains Downhill láká na velmi jednoduché zpracování ježdění na horském kole, na němž se budeme snažit zdolat prudký svah hory.

Minit je krásná adventura, ve které se budete snažit pomoct svým kamarádům během pouhé minuty. Nejočekávanější titul říjnového Game Passu je zcela jistě The Outer Worlds, jenž se do služby dostane v den vydání. Singleplayerové RPG od Obsidianu nabídne velký svět i jiný přístup k RPG prvkům. Dále se dočkáme i Saint’s Row: Re-Elected, tedy verzi hry včetně všech DLC, State of Mind a Stellaris.  

 

Zdroj: Xbox

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20883700
Sudaro napsal 10. 10. 2019 v 09.38

No prvni mesic je za 25Kc.. a co me teda hodne prekvapilo.. bylo, ze potom co sem to aktivoval mi volali z ceskyho MS a nabidli dalsi 3 mesice za cenu 25Kc.. takze to mam aktualne za tuhle cenu az nekdy do konce ledna.. to sem docela cumel. I za tech 120Kc nebo kolik to stoji normalne.. mi to prijde jako pomerne smysluplny predplatny.

Editováno: 10. 10. 2019 v 09.39

Nahlásit nevhodný obsah