Afterparty dostává launch trailer

24. září 2019 23:25 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Jedním z milých překvapení roku 2016 byl titul Oxenfree od vývojářského týmu Night School Studio, zajímavá konverzační adventura s mysteriózními prvky si získala sympatie mnoha hráčů. Nyní však nastal čas pro vydání dalšího projektu tohoto kalifornského studia.

Tím je Afterparty, v zásadě dost podobný titul jako zmíněné Oxenfree. Nicméně to nic nemění na tom, že i tak vypadá novinka více než nadějně. V jejím rámci se převtělíme do nejlepších kamarádů Mily a Loly, abychom v pekle splnili jeden jediný úkol: přepili samotného Satana, což nám zajistí vstupenku zpět na zemský povrch. Záležet bude na našich rozhodnutí, jednotlivé volby v dialozích budou determinovat, zdali se nám podaří ústřední dvojici dostat zpět tam, kam patří. A byť Afterparty vychází až na konci října, na právě skončené State of Play jsme se dočkali launch traileru:

Zdroj: Sta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 25. 9. 2019 v 09.28

Moc nechápu, že má zrovna tohle takový promo .. tady se navíc píše "Jedním z milých překvapení roku 2016 byl titul Oxenfree", přičemž v recenzi dostalo 3/5. Já sám jsem se na to těšil a nedohrál jsem, protože mě prostě unudilo k smrti (vypnutím) to, jak se přes celou mapu šlo přepnout vypínač třeba deset minut a tam a zase zpátky. Teď se z toho dělá nejlepší hra roku 2016 a z následovníka se máme všichni zbláznit .. přitom zatím není jediný důvod :D
Vlastně jo, jeden, marketing ..

Editováno: 25. 09. 2019 v 09.28

Nahlásit nevhodný obsah