John Wick Hex má datum vydání

20. září 2019 09:27 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Keanu Reeves potěšil všechny fanoušky studia CD Projekt RED, když na tiskové konferenci Microsoftu v rámci E3 prozradil, že se nechal zpracovat do hry Cyberpunk 2077. Populární herec se však krom očekávaného RPG objeví i v další hře. Tou je tahová strategie John Wick Hex. Nový trailer nyní prozradil datum vydání.

Na novinku dohlíží Mike Bithell. Britský vývojář stojí za tituly Thomas Was Alone, Volume nebo Subsurface Circular. John Wick Hex připomíná XCOM, zde však bude možné ovládat pouze jednu postavu. Pečlivé plánování nicméně zůstává, každá akce něco stojí a ovlivňuje průběh dané mise.

Fanoušci jistě poznali, že se v traileru objevil Charon a Winston. Hlas jim propůjčili herci Lance Reddick a Ian McShane. Alespoň v tomto případě tedy dabing odpovídá filmové předloze, což je rozhodně velké plus.

A kdy že tedy hra vychází? Dočkáme se již zkraje příštího měsíce, konkrétně 8. října. John Wick Hex bude zatím dostupný pouze ve virtuálních regálech Epic Games Store.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 22. 9. 2019 v 19.32

Připomíná X-COM .... Nebo spíš ovládání parťáků v Rainbow Six ..... X-COM je management skupiny , základny a tahová hra . Tohle bude béčková tahovka která se ve výsledku moc od realtime Ruinera lišit nebude ...

Nahlásit nevhodný obsah