Humble Bundle nabízí kolekci Endless Space

13. září 2019 12:52 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Řev motorů a vůně benzínu DiRT Rally ještě ani neodezněla a Humble Bundle už daruje další, ale o nic méně zajímavý titul. V tomto případě se nám však perspektiva značně obměnila, neboť namísto off-roadových závodů a zběsilého křižování krajiny dostáváme do vínku 4X tahovou strategii Endless Space.

Tato vesmírná strategie od vývojářů z Amplitude studios a vydavatelů ze společnosti SEGA spatřila světlo světa již v roce 2012, přičemž o pět let později se dočkala i plnohodnotného pokračování v podobě druhého dílu. Současná nabídka je navíc o to zajímavější, poněvadž její součástí není pouze základní hra, ale i obsáhlé rozšíření Disharmony, které hru rozšířilo o novou frakci, jednotky i mechanismy.

Tvůrci si při vytváření hry kladli na srdce zejména zajištění maximální možnou volnosti při výběru herního stylu, a je tak pouze na vás, zda se rozhodnete kráčet cestou míru a diplomacie, či rozdrtíte nepřátelský odpor nezastavitelnou silou svých vojsk a zdrcující ekonomickou převahou.

Čas na aktivaci hry máte až do 14. září a v případě, že si hru oblíbíte, můžete investovat i do druhého dílu, do nějž zrovna přibyl i nový datadisk Awakening.

Zdroj: HumbleBundle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!