Gameplay záběry z Project Resistance

12. září 2019 10:22 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Před nějakým časem Capcom zveřejnil teaser na Project Resistance, o kterém jsme nim moc nevěděli. Studio prezentovalo nový titul jako team-based survival horor, a moc toho neprozradil ani cinematic trailer. Díky novému gameplay videu ale už máme jasno.

Pokud znáte Last Year: The Nightmare, exkluzivní titul pro Discord, nebo i prosté Left 4 Dead, bude vám princip nové hry od Capcomu jasný. 4 přeživší se budou snažit prokličkovat labyrintem, ve kterém bude nutné splnit několik úkolů. Hráči se budou moct ujmout 4 postav, z nichž každá má své unikátní schopnosti- najdeme zde tanka, healera, hackera a dps.

Project Resistance ale do již zaběhlého principu dává ještě jeden prvek, a tím je Mastermind, tedy pátý hráč. Ten se bude naopak snažit hráčům jejich průběh labyrintem znemožnit, a to pomocí mnoha nástrojů. Může pokládat pasti, vypínat světla, střílet z kamer, zamykat dveře, spawnovat či dokonce ovládat zombie. Pokud si chcete hru sami vyzkoušet, přihlaste se do uzavřené bety, která poběží od 4. do 7. října, a to pouze na PS4 a XONE.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921720
vincentdvorak napsal 12. 9. 2019 v 18.10

Co to je za s*ačku :D :D :D

Nahlásit nevhodný obsah

20877715
VenonCZ napsal 12. 9. 2019 v 15.28

Bože to zase bude špatná hra , trošku jsem čekal že to bude Resident evil 2 ale multiplayer,už aby byl Resident evil 3 remake.

Nahlásit nevhodný obsah