Roadmapa ukazuje dvojici DLC pro Control

11. září 2019 18:27 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Control svůj příchod na svět i přes jisté porodní bolesti již úspěšně absolvoval, a Remedy se tak může, nyní již oprávněně, těšit z pozitivní odezvy, kterou v hráčích díky hře vyvolali. Aby však tato vlna zájmu ani trochu nepolevila, rozhodli se její autoři zveřejnit i roadmapu, která kromě nového režimu Expeditions nebo oznámeného photo módu nabízí pohled i na dvojici dříve naznačených DLC.

Nový režim Expeditions je určen pro hráče, kteří již dokončili základní hru a spočívá v průzkumu tajemné oblasti Formation a jejího přilehlého okolí. Vývojáři ve svém popisu upozorňují, že budeme čelit náročným výzvám a obecně tomu nejhoršímu, co na nás neustále se měnící budova dokáže hodit. Režim Expeditions dorazí v průběhu prosince prostřednictvím bezplatného updatu, a bude tedy dostupný pro všechny majitele základní hry.

Placená DLC - The Foundation a AWE - toho nabídnou o poznání více. Autoři tak naznačují, že se můžeme těšit jak na nové úkoly, neokoukané nepřátele, tak i rozšiřující herní mechanismy. V rámci prvního vydaného Foundation, se ponoříme do minulosti samotné budovy federálního úřadu, a pokusíme se tak odhalit, co se ukrývá pod její zdánlivě neprostupnou slupkou. Máme prý čekat, že se věci rychle zvrtnou, a my tak budeme svědky opravdu podivných věcí mimo možnosti našeho chápání.

Na druhou stranu AWE nás uvrhne do zcela nové oblasti Investigations Sector, což je právě ta oblast, kde federální úřad zkoumal nejrůznější paranormální aktivity. Na závěr se hodí poznamenat, že poutací obrázek tohoto DLC se velice podobá stylu Alana Waka a je tedy možné, že se dočkáme nějakého propojení těchto dvou pozoruhodných světů. Obě DLC je možné zakoupit prostřednictvím dostupného Seasson Passu, přičemž jehož cena se kupříkladu na PS Storu pohybuje okolo 700 Kč.

Zdroj: Controlgame.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 11. 9. 2019 v 23.48

A foundation ma bejt o SCP? no asi ne, ale bylo by to zajmavy.

Nahlásit nevhodný obsah

7519761
MaxLaMage napsal 11. 9. 2019 v 21.07

Tak Alan Wake a Control jsou už v základní hře celkem slušně propojené ;) Jinak maximální natěšenost na zjištění co se stal os Marhsall, Darlingem a co se stane s Dylanem .

Editováno: 11. 09. 2019 v 21.45

Nahlásit nevhodný obsah