Anno 1800 vítá botanickou zahradu

11. září 2019 13:58 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Série Anno patří mezi velmi oblíbené budovatelské strategie, kde si podle svého gusta můžete postavit fungující průmyslové město. Nejnovější díl Anno 1800 se přesouvá do industriální éry, která krásou moc neoplývá. Všude samý kouř a továrny, což není zrovna něco, na co byste se chtěli dlouho koukat. Abyste svým obyvatelům dopřáli nejen kyslík, ale taktéž oblast pro odpočinek, přináší Ubisoft nové DLC s názvem Botanica.

Jak již název napovídá, nový přídavek se zaměřuje na vše okolo rostlin a zeleně. Dodává vám možnost postavit si vlastní botanickou zahradu, do které můžete přitáhnout turisty a zvýšit atraktivitu svého města. A jelikož Ubisoft podobné stavby umí, botanické zahrady půjde modifikovat.

Botanica přináší 21 botanických modelů, modul se skleníkem, 11 nových ornamentů a spoustu nových rostlin. Svou zahradu si tak budete moct postavit přesně podle vlastních představ. DLC přináší i pavilon muziky, jenž obsahuje hudbu z předchozích her Anno. DLC Botanica je dostupné již dnes, a to za 8 dolarů, nebo jako součást Season Passu.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!