Ani hPod #708 nemůže být bez vašich dotazů

11. září 2019 19:56 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

To je ale překvapení! Nebo ne? No, spíše ne. Asi vás totiž nepřekvapí, že se po týdnu sejdeme u mikrofonu a budeme natáčet podcast. Nečekali jsme sice, že to bude i tentokráte bez Pavla, ale opět se nás sejde dost na to, aby tradice podcastu nezanikla a aby hPod #708 navázal na ty předchozí. A o čem bude řeč tento týden?

Nemyslím, že by nám prošlo, kdybychom opět probrali, i když velice zevrubně, co jsme hráli. Jako obvykle se v úvodu zdržíme, ale uplynulých sedm dní bylo bohatších na diskuzní témata, a tak jsme vybrali následující; keynote Applu, neochotu Ubisoftu zbavit se velkých světů a nové periferie pro Nintendo Switch. Kdo ale ví, kam nás zítřejší vody zanesou.

Podcastu se zítra zúčastní vedle mne, Davida, i Honza a Kuba, a uvidí se, nakolik budou mít nutkání scénář porušit a nakolik se spokojí s heslem Co je psáno, to je dáno. Tak či tak, jako vždy se můžete podcastu zúčastnit i vy. Stačí napsat dotaz sem do diskuze, případně jej zaslat na emailovou adresu podcast@hrej.cz s předmětem zprávy Dotaz, a pak jen čekat, jak vám na vše zvídavé otázky odpovíme. A to se vyplatí!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875607
Aleš Adam napsal 13. 9. 2019 v 00.30

Davide, jak často krmíš Pavla a pustíš ho někdy z klece?

Teď vážně: Pokud by vám to nevadilo, zajímaly by mě vaše koníčky mimo hry.

Jinak děkuji za výbornou práci!

Nahlásit nevhodný obsah

8088
celoush napsal 12. 9. 2019 v 10.52

Tak po včerejším minimaratonu na kanále czc bych se teda rovnou zeptal na nějaké podrobnosti ohledně této dohody. Jak často, na jak dlouho, za jakých podmínek atd.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 12. 9. 2019 v 09.26

Zdravím chlapi, je už prosím nějaký info o mobilní verzi webu? Asi nemá smysl připomínat, co na současným nefunguje ani na desktopu.. A co říkáte na současnou situaci, kdy začínají předplacený služby ovlivňovat prodej her - chtěl jsem koupit Blair Witch, ale říkal jsem si, že 8 stovek je za blbost na vyzkoušení moc, tak jsem šel na Xbox a zjistil, že to mám v game passu už zadarmo.. Zapl jsem stahování, přepl na PC a zjistil, že je to i v PC game passu.. Takže jsem den před vydáním Gears5 (zase zdarma v gamepassu) hrál zadarmo jinou hru, která zrovna vyšla. Stejně jsem to měl s Operencia, chtěl jsem se podívat, jeslti není demo a ona byla od prvního dne zdarma v game passu.. atd atd.
Není to blázinec?

Řešit, jestli hru koupit na Epicu nebo Steamu? Dneska když chci hru, tak musím projít všechny obchody, jestli ji náhodou nemám už k dispozici zdarma..

Nahlásit nevhodný obsah

20910437
JaRri napsal 12. 9. 2019 v 07.02


Davide, to jsem rád, že jsi zavítal k nám do Krkonoš, na Sněžce je nádherně. Nechcete se domluvit a vyrazit všichni z redakce? Takový výšlap spolu s fanoušky hrej by mohl být super. Můžu zařídit prohlídku jednoho soukromého pivovaru nedaleko samozřejmě s ochutnávkou, myslím že by Zdeněk nepohrdnul. Domluvte se a dejte vědět. S pozdravem Jarri

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 11. 9. 2019 v 21.57

Zdravíčko kluci!

Možná nejsem úplně dobře informován ale co přesně znamená ta ''Neochota Ubisoftu zbavit se velkých světů''?

A dotaz tedy : Vadí vám jakým způsobem tedy chce UBI své hry do budoucna táhnout? Myslíte, že obří open world, tedy jak to chtějí dělat je nějaký problém? Přeci, kdyby na tom nevydělávali tak to asi nedělají. Ale je vidět, že je o to zájem.

Já si hry od UBI naprosto užívám, v posledních dvou dílech AC mám nahráno přes 300 hodin v každém, Odyssey mám rozehrané po třetí a pořád mě baví prozkoumávat ten svět. Plnit vše co se dá apod.
Možná je to tím, že mám rád dané období, ve kterém se to vše odehrává ale také si říkám, když už dát 2000,- za hru tak nechci desetihodinový průchod koridorem. Tím nemyslím samozřejmě tipy her jako je např. Uncharted! ;)

Nahlásit nevhodný obsah