Ptejte se nás v hPodu #705 na Gamescom

23. srpen 2019 11:35 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Stoprocentně si myslíte, že jsme zapomněli na hPod. Nikoliv. Jelikož se formát Studia Praha transformoval do bleskového pětiminutového pořadu, je potřeba vylít si někde srdéčko a podělit se o vlastní dojmy a emoce. K tomu, a nejen k tomu, nám poslouží podcast s pořadovým číslem 705.

Protože jsme tento týden nevymluvení, probereme vlastně všechno, co se na Gamescomu událo. Shrneme si jak konference, tak následná oznámení/trailery, tak i naše dojmy jako takové. Podcastu se zúčastní od začátku Zdeněk a Kuba, a protože se bojíme, že by si své slovo od začátku přivlastnil druhý David, pozvali jsme jej až na druhou polovinu natáčení. Nebo tak nějak to bylo.

Takže budeme ve čtyřech. Natáčíme až dnes od 16 hodin, čili máte ještě dostatek času napsat nám vaše dotazy. Můžete tak učinit jak skrze tuto novinku, tak samozřejmě přes emailovou adresu podcast@hrej.cz, přičemž do předmětu nezapomeňte uvést heslo Dotaz, abychom vás nikde nepřehlédli. Aktuální hPod poté vyjde tradičně v osm hodin. A jen připomínáme, že se jej nebude účastnit ani Tadeáš, ani Pavel. Na jejich maličkosti si musíte ještě nějaký ten díl počkat.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922491
konpok napsal 23. 8. 2019 v 14.49

Nikdo tu nic nepise tak chlapi aspon nejaka emoce. Dneska jsem si precetl clanek o tom novem Carrieru do Elite a vypada totalne. Ja jsem sice velmi nepravidelny hrac, ale litat s takovou lodi plnou malych lodi musi byt super :)

Tak se mejte diky za info z Gamescom a uz se tesim jak si vas poslechnu jak pojedu domu z prace. Pojedu pres dve hodiny tak se snazte!

Editováno: 23. 08. 2019 v 14.51

Nahlásit nevhodný obsah