Filmové Uncharted znovu střídá režiséra

23. srpen 2019 13:10 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (5)

Kolikrát už jsme tuto diskuzi vedli? Třikrát? Čtyřikrát? Pokud jste tipovali druhou ze zvolených možností, pak jste volili správně. Ano, oči vás skutečně nešálí. Filmové Uncharted opravdu znovu přichází o dalšího, v pořadí již pátého režiséra, a Dan Trachtenberg, který měl točení filmu až doteď na starosti, tak ze své funkce odstupuje.

Na začátek je však nutné podtrhnout, že změna se týká pouze zmíněného Trachtenberga. A dle současných informací by se tak nikterak neměla dotknou tváře novodobého Spider-Mana, mladého Toma Hollanda, který se tak i nadále má zhostit role mladého Nathana.

Sony již v reakci na Trachtenbergův odstup vydala prohlášení, že udělá vše pro to, aby na post režiséra urychleně našla kvalifikovanou náhradu, a film tak mohl začít svou produkci již v průběhu příštího roku. Již nyní je však jasné, že původní datum vydání, které bylo zacíleno na 18. prosince 2020, nejspíše nestihne, a my si tak znovu budeme muset počkat o něco déle.

Filmová adaptace dobrodružství mladého Draka, jejíž první náznaky se objevily už při vydání druhého dílu zpět v roce 2009, tak znovu přešlapuje na místě. A znovu tak vyvstává otázka, kdy a v jaké podobě vlastně filmové Uncharted nakonec dorazí. 

Zdroj: Deadline

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925507
esmo napsal 26. 8. 2019 v 09.47

Čtverka byla tak úspěšná díky tomu že byla vydaná na PS4 a vypadá(lo) to fakt pekelně dobře. Spousta lidí na tu sérii najelo až se čtvrtým dílem a zbylé tři díly dohrávali až zpětně.
Pro mě ale, co to jedu od prvního dílu, byl vrchol trojka.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 26. 8. 2019 v 07.11

NJn. většinu svejch příspěvků jedu z hlavy, negoogluju.

Nahlásit nevhodný obsah

20911102
avari napsal 24. 8. 2019 v 07.36

Zerosekai: Podle vgchartz má na kontě 16,5 mega, což je mnohem víc než předchozí díly. Asi pomohl bazar, díky kterému se první tři díly dostaly k mnohem většímu množství lidí. Ocelot se trochu přepočítal.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 23. 8. 2019 v 18.22

Ocelotr2.1: nebylo náhodou uncharted 4 nejrychleji prodávanou hrou na psku dokud ho nesesadil kratos?

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 23. 8. 2019 v 14.59

Střídá až je Uncharted pasé.

Jako nechápejte mě špatně, ale zájem o tuto séri kulminoval kolem třetího dílu.

Když má něco číslo 4 a vejš nový fanoušci se hledají těžko. Nikdo nenaskakuje do rozjetýho vlaku a současní odrůstají, začnou mít povinnosti, prostě spousta lidí s hraním přestane. HALO by mohlo vyprávět.

Takže až Uncharted konečně najde režiséra, kterej bude mít správnou barvu ponožek, nebo vo co do pr**le furt jde, tak už nebude tolik lidí, co by na to šlo do kina. t

A teď si vezměte. Někdo za to, že domlouvá natočení filmu, kterej už opravdu nikoho nezajímá, bere peníze. 12 let nebo jak dlouho a domluvil velký ale opravdu opravdu velký kulový. Já bych tyhle domlouvače nechtěl platit, ať na straně SONY nebo na straně NAUGHTY DOG. Ty by letěli.


Všechny filmy podle her stojí za vyližkoště, protože změní desetkrát scénář, režiséra, žánr a polovina lidí co pracovala na původní hře umře stářím a když se to konečně natočí film projde bez povšimnutí, protože polovinu rozpočtu ztratil "domlouváním".

Jedinej kdo to dokázal prosadit do dvou let , natočit, napsat scénář, sehnat prachy a ještě udělat účastníkům úlevy na daních byl UWE BOLL. A ty filmy zase nejsou tak strašný jak se o nich povídá. Jen očekávání fanoušků jsou prostě nesplnitelná, musej pochopit že jejich videohra zajímá v globálním aspektu minimum lidí neznalejch hry, ochotnejch jít na vyblijón jako Warcraft nebo Assasin Krédo do kina.

Nejlíp to dělá CAPCOM. CGI filmy a nepotřebuje Hollywood. Je to průměr ale fanoušky neurazí.

Nahlásit nevhodný obsah