Dragon Age opouští jeden z producentů

19. srpen 2019 09:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Jako by ztráta Bena Irvinga, coby předního zástupce vedení Anthemu, nestačila, přichází znenadání další rána, která tentokrát postihuje osazenstvo Dragon Age. To se po dlouhých letech spolupráce totiž loučí s vedoucím producentem chystaného čtvrtého dílu, Fernandem Meloem, který tak následuje Irvingovy kroky a z firmy odchází.

Stejně jako u Irvinga jsme se tak dozvěděli prostřednictvím Twitterového účtu samotného Meloa. Ten tak po více jak 12 letech strávených v BioWare firmu opouští a nechává za sebou práci na titulech, jako je první nebo druhé Dragon Age. Melo ve svém prohlášení důsledně zdůrazňuje, že tak učinil pouze na základě svého vlastního rozhodnutí a že se jedná o způsob, jak si chce rozšířit své obzory a vyzkoušet práci na nových projektech.

V dopise určeném zbytku týmu se Melo nezapomněl alespoň slůvkem pověnovat i připravovanému čtvrtému příspěvku do série DA, jinak známého jakožto projekt Morrison. V něm se o projektu vyjádřil slovy, že Morrison je dle něj na dobré cestě stát se oním definitivním Dragon Age zážitkem, který si fanoušci přejí a po kterém již roky volají. Sám se prý opravdu těší až si nový díl bude v budoucnu moci zahrát, avšak tentokrát ne jako vývojář, ale pouze coby fanoušek. Pevně doufáme, že se ve svých slovech neplete a že jeho odchod skutečně nepředznamenává ponurý osud značky DA. Nezbývá než doufat.

Zdroj: Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!