Persona 5 Royal vyjde na jaře příštího roku

18. srpen 2019 13:30 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Nemusí se to zdát, ale od vydání původní verze Persona 5 už brzy uplynou tři roky, a to už by mohlo být dostatečně dlouho na to, aby si ji původní fanoušci mohli chtít znovu oživit ve vylepšené verzi. Persona 5 Royal se kromě nových hráčů pokusí oslovit právě i zaryté fanoušky základní hry pomocí spousty rozšíření, které vydavatel Atlus pravidelně prezentuje.

Zatímco hráči v Japonsku už nemusí na vydání Persona 5 Royal čekat více než několik týdnů, ke zbytku světa se hra jako obvykle dostane se zpožděním. Konečně už ale máme alespoň trochu jasno o tom, kdy to vlastně bude. Nový trailer na hru totiž prozrazuje, že vyjde v období jara 2020.

Změn oproti originálu bude skutečně hodně a kromě několika nových postav se dočkáme i drobných úprav těch původních. Vylepšen byl i systém školní docházky a trávení volného času, s čímž souvisí i několik nových lokací a aktivit. V neposlední řadě bude obohacen i soubojový systém, kde kromě nových nepřátel dojte i na nové útoky vaší party a spoustu menších úprav.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!