Zapojte se do diskuze v hPodu #704

14. srpen 2019 19:26 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Za týden touhle dobou bude Tadeáš plnými doušky prožívat svůj první Gamescom a spolu s Pavlem vás bude zásobovat čerstvými dojmy z chystaných her. Tento týden se ale ještě společně sejdeme v pražské redakci, abychom si popovídali o tom, co přinesly uplynulé dny.

Samozřejmě se nemůžeme nevěnovat novému dílu série Need for Speed, na který se celá řada členů našeho týmu těší...nebo je aspoň opatrně zvědavá. Kromě toho si také budeme povídat o našich plánech na Gamescom a o očekáváních, co tato herní akce přinese zajímavého. No a upozaděny nebudou ani hry, které právě hrajeme. 

Svůj prostor dostanou samozřejmě i vaše dotazy. Ty nám můžete psát níže do diskuze, nebo na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. U mikrofonu se tentokrát sejde pětice diskutujících, Pavla s Davidem doplní Tadeáš, Kuba a Zdeněk. Natáčet budeme zítra od tří odpoledne, uslyšíme se jako vždy v pátek v osm.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900709
Spiker01 napsal 15. 8. 2019 v 15.45

Druhej David bude chybět. :/

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 15. 8. 2019 v 14.31

Ahoj kluci. Dotaz sice žádný nenám, ale když Vám tady nikdo nepíše, tak jsem Vás chtěl aspoň pozdravit, aby Vám nebylo smutno.:-)

veselykralicek

Nahlásit nevhodný obsah