Darksiders 2 se dočká portu na Switch

6. srpen 2019 11:45 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

THQ Nordic potvrdilo dlouho spekulovaný port Darksiders 2 na Nintendo Switch. Tato hra vyšla původně v roce 2012 na PC, PlayStation 3, Xbox 360 a Wii U a jde o právoplatného nástupce prvního dílu, jenž se setkal s velmi pozitivním hodnocením jak od kritiků, tak od hráčů.

V roce 2015 vyšla remasterovaná edice Darksiders 2: Deathnitive Edition pro další generaci konzolí a stejné edice se dočkají i hráči na Nintendo Switch. Deathnitive Edition přináší tři DLC s novými bossy, zbraněmi, dungeony a taktéž vizuální a výkonové vylepšení.

Snad se THQ Nordic posnažilo port dostatečně upravit, jelikož s Darksiders 2 měly problém i dnešní konzole, tudíž máme o verzi na Switch celkem strach. Nepomáhá tomu ani trailer, který láká na vydání, jelikož i v něm je vidět padání snímků. Jak to vše dopadne se dozvíme 26. září. Hra by měla stát 30 dolarů, tedy přibližně 700 korun.

Zdroj: GamesRadar

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 6. 8. 2019 v 12.09

kdybychom se radši dočkaly rozuzlení už ne jednoho ani dvou ale momentálně tří cliffhangerů, každej jeden díl darksiders skončil ve stejnou chvíli obřím cliffhangerem, pane bože já chci ukončení, nebo aspon nějaký rozuzlení.

Nahlásit nevhodný obsah