Nightwolf rozsévá zkázu v ukázce MK11

2. srpen 2019 11:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Mortal Kombatu 11 se i od jeho vydání vede stále náramně dobře a nemalou zásluhu na tom má především rozmanitá skupina hratelných postav. Mezi nimi máte na jednu stranu zcela nové a dosud neviděné tváře a na té druhé ostřílené veterány, jež nás poctili svojí přítomností již dříve. Protentokrát si pro nás tedy NetherRealms připravilo gameplay ukázku zástupce druhé zmíněné kategorie, a my se tak podíváme na paškál dobře známému Nightwolfovi.

Nightwolf, jakožto pokračovatel dlouhé linie válečníků a zapřísáhlý ochránce původních obyvatel Ameriky, nepřichází však na bojiště nevybaven. Mimo svého věrného spektrálního luku a vždy nápomocné sekyry se k němu totiž připojují i všestranní duchovní pomocníci, kteří nabývají formy nejrůznějších zástupců zvířecí říše. Ty může Nightwolf využít jak ke své obraně, posílení vlastních schopností, tak i k překvapivému útoku jímž omráčí nic netušícího oponenta.

Nightwolf se tak konečně zařadí po boku již dříve představeným válečníků, jakými jsou Shang Tsung, Spawn či Sindel, jejíž design jsme mohli spatřit minulý měsíc. Stejně jako zmíněné postavy bude i Nightwolf dostupný všem majitelům season passu a to konkrétně od 13. srpna, kdy si za něj konečně zahrajeme. Teď už jen vyvstává otázka, co po hratelnostní stránce nabídnou dříve oznámení Spawn a Sindel, a kdo se ukáže být oněmi neznámými charaktery, kteří je mají doprovázet.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 2. 8. 2019 v 14.19

Proč má zase jinej ksicht ? Co má Nether Realm za problém s obličeji postav a proč vypadaj v každym díle jinak ? Když se kouknu na pixlovanýho RYU z konkurenčního Street Fighteru II, tak pixlovaná verze RYU si je dost podobná s každou jeho inkarnací a Mk vypadaj postavy pokaždý jako "RANDOM KOJOT". To samý má TEKKEN, SOUL CALIBUR nebo nedávno vydaný SAMURAI SHODOWN. To jako podle toho náhodnýho vožralýho bezdomovce, kterýho naskenujou nebo jak to funguje ?

A proč jim dělaj nosní dírky, jak vjezd do pískovny a placatý nosy ? Toho už jsem si všim u MKX a očekával jsem od LIU KANGA (opět RANDOM Asiat), že při fatality zlomí soupeři nosníma dírkama páteř.

Editováno: 2. 08. 2019 v 14.32

Nahlásit nevhodný obsah