Overwatch vítá nového hrdinu, vědce Sigmu

23. červenec 2019 12:45 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

V květnu Overwatch oslavil třetí narozeniny, a přesto se nezdá, že by Blizzard nějak závratně brzdil s jeho podporou. Důkazem je jednatřicátý hrdina, který brzy rozšíří soupisku válečníků, s nimiž můžete na bojiště vstoupit. Nováčkem je Sigma, brilantní vědec, v jehož životě nešlo všechno podle představ.

Sigma je podle Blizzardu excentrickým astrofyzikem, který byl vášnivým teoretikem a ještě vášnivějším experimentátorem. Jeden z jeho pokusů se mu ale vymkl z rukou a nevratně pozměnil jeho osobnost. Nepodařený experiment s cílem absorbovat sílu černé díry mu poškodil mysl, stal se posléze hrozbou, a tak musel být držen zavřený v tajném vládním zařízení. I o tom je nové video popisující hrdinův původ.

Vedlejším efektem byla schopnost manipulovat s gravitací, kterou chtěla využít teroristická organizace Talon. Sigma je tak chodící zbraní, kterou se stane i ve hře. Je jisté, že právě s jeho experimentem budou spjaty i schopnosti hrdiny, ty Blizzard ale prozatím neprozradil. Detailnějšího představení, především co se týče herního využití, se dočkáme brzy. Připomeneme jen, že předchozím hrdinou byl medik Baptiste.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!