Tekken 7 se stále skvěle prodává

22. červenec 2019 19:15 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (4)

Čas neúprosně plyne dál a s ním i doba, která již utekla od vydání jednotlivých her, které tak rádi hrajeme. Některým čas uškodí, jiné mu dokážou do jisté míry vzdorovat a některé hry zkrátka zrají jako dobře uleželé víno, které se zlepšuje s tím, jak čas postupuje. No, ať je tomu, jak chce, poslednímu dílu série Tekken se daří bezesporu i nadále opravdu velice dobře a se svými prodeji se rozhodně nemá ve srovnání se stejně starými a ani novodobými konkurenty za co stydět.

Tekken 7 je stejně jako většina dílů série totiž opravdu povedenou mlátičkou, která si svou skupinu fanoušků rozhodně našla, ba co víc stále dokáže promlouvat i k hráčům novým. O tom koneckonců mluví i uvolněná čísla prodejnosti hovořící o více jak 4 milionech prodaných kopií. To je pro informaci o milion více než v říjnu minulého roku. To, že pro lidi z  Bandai Namco představuje Tekken 7 značný úspěch je ale zřejmé i z oslavného artworku, který k této události sami zveřejnili. V něm můžete ostatně spatřit téměř všechny hratelné postavy s výjimkou těch, na které už zkrátka nezbylo místo.

Není asi nutné se dohadovat, zda byly prodeje zasloužené nebo ne, jelikož hráči se od vydání v březnu 2015 dočkali již dvou sezón DLC, které ještě přidaly už k natolik různorodé a početné skupině hratelných postav. Nesmíme samozřejmě opomenout ani další kosmetické předměty a dodatky a máte komplexní celek, který v případě, že holdujete bojovkám, rozhodně za vaše peníze stojí.To je ve srovnání s některými tituly, o kterých píšeme v posledních měsících poměrně úsměvné a někdy až skoro smutné. Mluvíme zejména o případech, kdy někteří vývojáři a vydavatelé dělají, že jejich hra po vydání přestala téměř existovat a úspěšně předstírají, že se snad nejedná o jejich vlastní titul. Je vidět, že se v herním průmyslu mají někteří od Bandai Namco, ale i dalších společností v tom, jak se starat o svou hru, stále co učit. Abychom ale nekončili na pochmurné notě, přejeme Bandai Namcu vše nejlepší k úspěchu a už jsme nedočkaví, s jakými skvělými nápady se na nás vytasí v budoucnu.

Zdroj: VideoGamesChronicle.

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 23. 7. 2019 v 14.03

RomanK47: Ten Virtua Fighter bych taky rád viděl. Obávám se ale, že se ho jen tak nedočkáme. mám spíš pocit, že Sega nad ním zlomila hůl.... :-(

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 23. 7. 2019 v 09.58

Mně se nejvíc líbily asi oba díly Tag Tournament, jednička je v podstatě Tekken 3 s více postavami. Tekken 7 jsem ale doposud nepořizoval, tak nějak nezájem po všech těch dílech, ani nové postavy nejsou zajímavé. Za to Mortal Kombat 11 to je jiná, MK mě dosud neomrzelo. Strašně rád bych ale viděl nový díl Virtua Fighter.

Nahlásit nevhodný obsah

20849352
karelpipin napsal 22. 7. 2019 v 23.10

Gerri: Trojka v podstate doted uplne staci :)

Nahlásit nevhodný obsah

20908987
Gerri napsal 22. 7. 2019 v 23.07

Poradne sem posledne paril tekkena 3, hral jsem pak i ostatni, ale uz me nic tak nechytlo.

Nahlásit nevhodný obsah