Autoři Borderlands by ve filmu chtěli Rocka

22. červenec 2019 13:24 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Spousta her se snaží objevit i na stříbrném plátně a přetavit svou známost a povědomí mezi hráči i ve známost všeobecnou mezi filmovými diváky. Málokomu se to povede. Neúspěch ale neodrazuje další a další studia, aby se vrhla do té samé řeky, takže se o to samé v budoucnu pokusí i série Borderlands.

Zdá se, že snímek inspirovaný jednou z nejstylizovanějších AAA her posledních let, je v pre-produkci ve studiu Lionsgate. Producentem by měl být Avi Arad, který naposledy pracoval na snímku Venom. Teď se však uvažuje o hereckém obsazení. Jednu z rolí by si mohl střihnout i The Rock, Dwayne Johnson. Jen vás možná překvapí, jakou.

Kreativní režisér třetích Borderlands, Paul Sage, by si totiž přál, aby The Rock nebyl jedním z Vault hunterů, nýbrž aby propůjčil hlas Claptrapovi. Zajímavá volba. Jen ne příliš reálná. Sage, potažmo ani lidé z Gearboxu, totiž do tvorby filmu nijak nezasahují, a tak je jejich volba spíše vysněným přáním bez reálných základů.

Sage ale připomíná, že lidé zodpovědní za audio hry mohou Claptrapa udělat z kohokoliv. Hlásek ikonického pomocníka tak letos vůbec poprvé nebude patřit Davidu Eddingsovi, nýbrž Jimovi Forondovi, ale změnu by poznal málokdo. Kdyby se ho ale zhostila bývalá hvězda WWE a herec, jenž letos do kin přivede spin-off Rychle a zběsile nebo pokračování Jumanji, jistě by nám „cizí“ hlas nevadil.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 23. 7. 2019 v 14.14

Kapitán Preclík: Kdyby jenom daboval, tak by teoreticky možná měli šanci ho zaplatit :D

Nahlásit nevhodný obsah

20874250
Kapitán Preclík napsal 23. 7. 2019 v 12.46

Když už by měli Dwayne, tak by byl jasnej Brick, na Claptrapa by to bylo mrhání :)

Nahlásit nevhodný obsah

20862477
IDKFA napsal 22. 7. 2019 v 17.58

Se nám s těmi herci ve hrách roztrhl pytel.

Možná by se na to hodil generátor: https://jsbin.com/zehicotuke (při každém obnovení stránky nový titulek :-D )

PS: Příště se naučím číst a zjistím, že tady se výjimečně mluví o filmu...

Editováno: 22. 07. 2019 v 18.01

Nahlásit nevhodný obsah