Detektiv Pikachu překonal Warcraft

17. červenec 2019 11:59 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Minulý víkend se posunuly výdělky filmu Detektiv Pikachu na 436 milionů dolarů a stal se tak nejvýdělečnějším herním filmem v historii. I když se například u nás již tento film ve většině kin již nevysílá, stále se tak děje v Norsku, Novém Zélandu, Slovinsku, Portugalsku a Kolumbii. Z těchto zemí si film vydělal ještě 7 milionů dolarů.

Pikachu tak překonal Warcraft film, jenž si držel první příčku se 433 miliony dolarů. Není ale tajemstvím, že Pikachu sázel i na diváky, kteří nemají o původní hře od Nintenda žádné povědomí. Pokémoni jsou obecně velmi oblíbení, a to zejména mezi dětmi.

Detektiv Pikachu byl už při vydání jedním z nejlépe hodnocených herních filmů a během prvního víkendu vydělal 161 milionu dolarů. Dle několika anonymních zdrojů se navíc pracuje na pokračování, jenž vyjde ještě před ostatními live-action filmy s pokémony.

Zdroj: GamesIndustry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 17. 7. 2019 v 12.28

Osobně to chci vidět, nebudu extrémista abych šel sedět mezi maminky s dětma do kina, v dnešní době může být osamělý čtyřicátník mezi dětmi lehce označen za pedofila, navíc při prvním pláči, či projevu ADHD syndromu by kinem mohli začít lítat HADOKENy a tak se budu držet standartního postupu a stáhnu to z ulož.to, tak aby se film dal sledovat jak se sluší a patří s Jošem v ruce, pivem v druhý a v mizerný CAMRIP kvalitě. O Yeah !

Nahlásit nevhodný obsah