Creative Assembly chystá hru ve stylu OW

12. červenec 2019 11:53 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Série Alien: Isolation patřila v Dohrajte s námi k těm nejpopulárnějším. Není divu, hra, která vyšla před dlouhými pěti lety, se studiu Creative Assembly extrémně vydařila. Logicky tak fanoušci začali volat po pokračování, leč jejich stesky studio prozatím ignoruje. Místo toho se vydalo cestou akční, dosud neupřesněné first-person střílečky.

O jejím vývoji víme několik měsíců. Britské studio ale shání další členy vlastního týmu, kteří by s přípravou očekávané hry pomohli. Vzhledem k relativně detailnímu popisu pozice nově usuzujeme, že Creative Assembly nedělá příběhovou hru, ale tzv. hero shooter – tedy hru ve stylu Overwatch a jiných.

K podobnému závěru dojde každý, kdo se na pracovní místa podívá – vždyť tou nejdůležitější postavou je Lead Hero Designer, čili člověk, který bude mít na starosti tvůrčí proces vymýšlení jednotlivých hrdinů a jejich následné převedení přímo do hry. Kromě „výtvoru vzrušujících hratelných postav“ bude muset vymyslet i jejich „jedinečné speciální vlastnosti“.

Abychom si dali dvě a dvě dohromady, dodáme, že tento člověk by měl mít hlubší znalosti „monetizování her, odměn a umělecké produkce“, pod čímž si velice snadno dokážeme představit mikrotransakce, lootboxy a kosmetické skiny pro hrdiny/zbraně. Ačkoliv toho o moc víc nevíme, naturel hry by měl být každému jasný. A my se jen ptáme – není až příliš pozdě na to naskočit do rozjetého vlaku?

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 12. 7. 2019 v 12.50

Slova ALIEN ISOLATION jsou vždy v každé novince o Creative Assembly uvedena v první větě a to snad kdekoliv na světě. A vždy novinka přinese informaci podobnou této. "bla bla ňáká nová hra, ale neni to Isolation 2".

I přes to, že nedokážu hrát hororový hry se snažim dorazit Isolation a je to hrůza, když po pokoji běhá ALIEN skoro ve velikosti 1:1. Ale Alien Isolation je pro fanouška vetřelce tak úžasně poctivá práce, od grafiky, ZVUKU, filmových propriet, až po optimalizaci na PC, že musim.

A tak škoda, že namísto ISO2, je tu bla bla HEROBAZMEK se sklony k sociálním zařízením. Jako sítím. Kde nikdy nepude o hru, ale o toxický kecání s dětmi. Socialismus nemá ve hrách co dělat, nechci aby mi do hraní někdo žvatlal, pokud tedy nesedí vedle na gauči vedle mne, kde mu můžu dát herdu do ramene za to že žvaní a nehraje.

Nahlásit nevhodný obsah