The Division 2 se brzy dočká první epizody

11. červenec 2019 10:00 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

První epizoda pro The Division 2, DC Outskirts: Expeditions, se konečně dostane do hry. Bude dostupná 23. července pro držitele Year 1 Passu, o týden později poté bude zdarma dostupná pro všechny hráče. Nový update hráče konečně zavede za hranice Washingtonu, a to ve dvou misích a novém módu Expeditions.

První mise, Camp White Oak, bude o útoku na prezidentský úkryt. V druhé misi se zase hráči přesunou do Manning National Zoo, kde budou muset zabít Emeline Shaw, vůdkyni Outcastu, jelikož hrozí, že by mohla znovu obnovit svou frakci.

Expeditions mód zase vyšle hráče do Kenly College, aby lokalizovali a zachránili přeživší z konvoje, jenž se z neznámých důvodů ztratil. Celý mód je rozdělen do třech křídel, každé z nich m své unikátní téma a atmosféru. Křídla budou vycházet týden po sobě a po splnění všech tří získají hráči exkluzivní poklad.

Dále bude možnost získat novou exotickou zbraň, výbavu či assignmenty (pro držitele Year 1 Pass). Přídavek zároveň přinese novou obtížnost Discovery pro Operation Dark Hours Raid, zvětší se Gear Score pro crafting až do úrovně 500, umožní se sdílení blueprintů mezi postavami a samozřejmě spousta změn, oprav či buffů.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 11. 7. 2019 v 15.53

Škoda že se ty změny v gameplayi nepromítly i do jedničky.. Ten NY mě neskutečně baví.

Nahlásit nevhodný obsah