Game Pass zavádí funkci Play Later

11. červenec 2019 11:35 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

V dnešní době, kdy v rámci mnoha předplatných má člověk přístup k neuvěřitelnému množství digitálního obsahu, se může hodit možnost si jeho nějakou část uložit na období, kdy na něj budeme mít čas/náladu/bude vhodná situace. Přesně takto funguje princip „My List“ na Netflixu, něco podobného chystá i Microsoft se svým Game Passem.

I ten totiž obsahuje ohromné množství her, podle oficiálních stránek Xboxu se jedná přesně o 337 kousků. A z logických důvodů hráč prostě nemůže odehrát všechny jeho oblíbené tituly ihned, tudíž šance si je uložit do seznamu, kde budou pěkně pohromadě a nebude na ně zapomenuto, přijde vhod. Červencový update Xboxu One tak přináší funkci Play Later, která svým fungováním přesně toto bude naplňovat. Náš seznam bude spravovatelný jak skrz samotnou konzoli, tak i mobilní aplikaci. Taktéž přibude více hlasových pokynů naší věrné hlasové asistence Alexe, nově se ji tak budeme moci například zeptat, které nové hry do Game Passu přibyly.

Malé, ale pohodlné vylepšení této služby.

Zdroj: VG24/7

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20854147
Syca napsal 11. 7. 2019 v 15.48

Webmasser: Ano.

Nahlásit nevhodný obsah

20921897
Webmasser napsal 11. 7. 2019 v 15.10

Rozumím tomu dobře, že to je vlastně “jen”seznam pro mě, toho co mě zaujalo, a co si chci později zahrát, neboť teď nemám čas?

Nahlásit nevhodný obsah