Do NSO zamíří funkce rewind a další hry

11. červenec 2019 13:45 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Do Nintendo Switch Online míří další dvojice titulů z NES. Knihovna čítající přes 40 titulů se rozroste o Donkey Kong 3 a Wrecking Crew. Kromě toho se předplatitelé dočkají i nové funkce rewind. Nového updatu a her se hráči dočkají přesně za týden, tedy 17. července.

Funkce rewind je velice zajímavá. Pokud se vám nepovede váš naprosto přesně vypočítaný pohyb ve hře a náhodou umřete, po podržení ZL a ZR se aktivuje funkce rewind, jenž vám dovolí se posunout o několik sekund dozadu a tento úsek hry opakovat. Rewind bude dostupný pro všechny tituly v knihovně Nintendo Switch Online.

Nintendo Switch Online v tuto chvíli nabízí přes 40 NES titulů, hraní přes internet či cloudové ukládání. Oproti běžným službám, jako například PlayStation Plus či Xbox Live, stojí NSO pouze 20 dolarů ročně. Nintendu ale pomalu dochází tituly, které může z NES převést na Switch, je tak otázkou, kam budou směřovat další kroky společnosti.

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 11. 7. 2019 v 17.32

catmeows: Přemýšlel jsem nad tím samým, z dříve dostupných NES her skrze Virtual Console, třeba pro Wii, je dnes dostupný zlomeček.

Nahlásit nevhodný obsah

20917754
catmeows napsal 11. 7. 2019 v 13.58

V jakým smyslu Nintendu docházejí hry, které by mohl převést na Switch? Titulů na NES jsou tisíce.

Nahlásit nevhodný obsah