Seznamte se s One Piece Pirate Warriors 4

7. červenec 2019 17:47 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Vydavatelství Bandai Namco Entertainment představilo v rámci Anime Expo 2019 čtvrtý díl série akčních adventur One Piece: Pirate Warriors. Hra je vyvíjena v kooperaci studií Koei Tecmo a Omega Force a dorazí na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC už během příštího roku.

Pirate Warriors 4 budou reflektovat příběh, postavy a prostředí ze své anime předlohy. Stejně jako minule se i v chystaném díle můžeme těšit na souboje se zástupy nepřátel ve stylu Dynasty Warriors od stejných autorů. Hra bude pochopitelně zaměřena především na fanoušky univerza One Piece, ale bude počítat i s nováčky, které se pokusí do tohoto světa uvést.

Společně s představením nové hry byla zároveň odhalena i samostatná expanze pro letošní One Piece: World Seeker. Jmenuje se The Void Mirror Prototype a vyjde už 12. července za cenu 10 dolarů. Rozšíření zavede hráče do nové lokace a nabídne zhruba 4 hodiny hratelnosti.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 7. 7. 2019 v 20.56

stejně si furt myslím, že nejprodávanější manga na světě s více jak 800 epizodama v anime si zaslouží trochu víc než jen budget hry, který dostává tedka, hry sami o sobě to někdy i nejsou špatný, ale ty možnosti, nevyužitej potenciál prostě ahh to mě štve.

Nahlásit nevhodný obsah