Konami spolupracuje s klubem MU

3. červenec 2019 12:02 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Pokud alespoň trošku sledujete herní fotbal, určitě vám neunikl snad nikdy nekončící souboj mezi sériemi FIFA a PES. Jestli měla v něčem FIFA opravdu po celou dobu navrch, jsou to rozhodně licence. Situace se by se ale mohla částečně změnit s příchodem PES 2020. Konami se totiž podařilo domluvit spolupráci s fotbalovým klubem Manchester United.

Dohoda se týká i hráčů, takže nebude chybět ani legendární David Beckham a oficiálním ambasadorem pro PES 2020 bude talentovaný záložník Scott McTominay. Hráči si prošli 3D skenerem, takže můžeme očekávat jejich věrné zpracování. K Manchesteru United také neodmyslitelně patří stadion Old Trafford, který ve hře pochopitelně nebude chybět.

Konami si pro nás ještě připravilo také nový režim Matchday. Ten by měl simulovat postup šampionátem, kdy hráči dostávají tzv. Event Points, díky nimž pak následně získají lepší pozici v Grand Finalu. Je vhodný pro úplné nováčky, ale i pro zkušené veterány. Tak co? Zaujal vás změny, nebo máte raději sérii FIFA? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877290
martinbucek napsal 4. 7. 2019 v 16.16

Merengues9: aj repre idu opravit.....dokonca licencovanym tymom vies popridavat dresy, konami ked nieco nema koli licencii sa snazi aspon ponuknut hracom riesenie, fifa to proste ignoruje

Nahlásit nevhodný obsah

15916702
Merengues9 napsal 4. 7. 2019 v 10.19

To je sice pěkný, ale ač je Pro evo reálnější tak stejně další rok jdu do konkurence. PES 2019 je skvělý fotbal, ale ty licence citelně chybí. Jasný, takové kluby tam jdou přidat, ale proč ne repre? Proč musím mít neúplnou Brazílii? Další věc je online. Člověk čeká strašně dlouho než někoho najde a celkově ten sytém postupování do dalších divizí se mi nelíbí, já za vítězství chci 3 body a ne úplně jiný systém.

Nahlásit nevhodný obsah