10 minut záběru z hraní RPG Greedfall

24. červen 2019 14:01 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

To, že vydavatelství Focus Home nepatří mezi ty největší herní hegemony, společnost vyvažuje pestrou paletou her ve své nabídce. Nedávno jsme recenzovali A Plague Tale, které by ve své podobě těžko mohlo vzniknout u největších hráčů na trhu. Greedfall na tom bude zřejmě dost podobně – bude svůj.

Ostatně ani studio, v němž vzniká, nepatří ani zdaleka mezi elitu. Hry od Spiders ale mají své fanoušky, ať už se jedná o Of Orcs and Men, Bound by Flame anebo Technomancera z roku 2016. Žádné velké hity, přesto tituly, na něž si minimálně někteří vzpomenou, ať už v dobrém, či zlém. I to je specifikum produkce Focus Home, někomu tyto hry sednou, a někomu zkrátka ne. Někdy se povedou, zatímco jindy...

Greedfall ale má našlápnuto poměrně zdařile a ze zmíněného kvarteta rozhodně působí nejlépe. Francouzští vývojáři hodlají zužitkovat veškeré zkušenosti, které v uplynulých letech načerpali. Nové RPG se má vyznačovat množstvím variant řešení jednotlivých úkolů, ve světě, který by se měl neustále vyvíjet i na základě vašich voleb.

Zní to hezky, ale nechme si soudy na později. Deset minut záběrů ze hry totiž nemohou na případné otázky odpovědět. Zato IGN nabízí jedinečnou možnost, jak se na hru, jejíž vydání je naplánované na letošní září, podívat.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 25. 6. 2019 v 17.52

LurvaLurviCoura : Piraně si dycky jeli svou lajnu a jestli se jejich rpg dá za něco označit je to rozhodně tradiční, ale jejich grafika je problém, díky jejich počtu a zastaralýmu enginu ani ten Elex nevypadal při chodu zas tak dobře.

Nahlásit nevhodný obsah

20922354
LurvaLurviCoura napsal 25. 6. 2019 v 16.18

Jo tomas.hluchnik: Elex? :)

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 24. 6. 2019 v 19.25

Proč ted každý rpg musí být soulsovka? Chtěl bych nějaké tradiční rpg ze staré školy, třeba Risen se mi hodně líbilo. Objevíš se na pláži, nic si nepamatuješ, najdeš klacek, zabiješ krysu, prozkoumáváš svět, zjištuješ kdo jsi a co se ve světě děje, dostaneš se do centra mnohem větších problémů atd. Akorát v dnešní grafice...

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 24. 6. 2019 v 14.45

Já sem si i chvilku myslel, že tenhle projekt umřel s tím jak dlouho o tom nebylo žádný info, ale sem rád že hra výjde, spiders nejsou ani UBI ani CDPR, ale snaží se, jejich RPG sem si dycky rád zahrál, ikdyž animace bejvaly prkený a grafika měla nedostatky a podobně.

Nahlásit nevhodný obsah