Podívejte se na novou ukázku Phoenix Point

20. červen 2019 12:49 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Je na zvážení, jestli je tahovek na trhu moc, anebo málo. Ať už stojíte na jedné straně nebo na té druhé, shodneme se, že kvalit X-COMu jich dosahuje jen málo z nich. Phoenix Point by ale mohl být příchodem nového krále, nejen kvůli tomu, že se jedná o titul Juliana Gollopa, který s původním X-COMem přišel. Jak ale hra vypadá v akci?

To ukazuje video studia, v němž novinka vzniká. Snapshot Games na oficiální kanál hry na YouTube umístili devatenáct minut dlouhé video letošního E3 buildu, kterým Gollop a spol. ostatní lákali na hru, jejíž vydání je stanovené na 3. září. Tehdy ale vyjde pouze na Epic Games Store, na další distribuční kanály dorazí o 12 měsíců později.

Nad rámec videa vývojáři slibují dynamickou hratelnost, která by měla být dána podstatou vašich nepřátel. Ti by se měli na základě vaší taktiky různě měnit, mutovat a vyvíjet, aby vás neustále překvapovali svými rozličnými schopnostmi a taktikou. To zřejmě z 20 minut nelze usuzovat, zato si můžete udělat dobrý obrázek o hře jako takové. A pak už jen čekat na recenze.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 21. 6. 2019 v 14.21

Naprostá paráda! Xcom vibes jako čuně! V září se do toho hned pustím. Zrovna (jakožto backer) instaluji nový build. Phoenix Point urazil obrovský kus cesty. Když si vzpomenu na první buildy... :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20883700
Sudaro napsal 21. 6. 2019 v 09.54

Vypada to dobre.. XCOM mam rad, takze si to nejspis zahraju taky

Nahlásit nevhodný obsah