Unikl offscreen trailer na film Monster Hunter

19. červen 2019 11:44 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Herních filmů přibývá. Neustále hovoříme o několika značkách, které se více či méně pro filmovou adaptaci hodí, a marně vyhlížíme trhák, který buď fanoušky značky pořádně uspokojí, nebo naopak, který bude stát sám o sobě a bude kvalitním přírůstkem kinematografie. Z ukázky to vypadá, že Monster Hunter opět bude spadat do ranku podprůměrů.

Slavná série, která si zakládá na soubojích s obřími nepřáteli, taktéž míří před zraky diváků. Monster Hunter má navíc lákadlo v podobě Milly Jovovich, která si po letech osahá spolupráci s režisérem Paulem W. S. Andersenem, s nímž se podílela na filmech další známé videoherní série – Resident Evil.

Už na konci loňského roku jsme se dozvěděli alespoň nástin příběhu. Ve zkratce se dá říct, že se hlavní hrdinka, velitelka armádní jednotky, dostane se svým týmem do neznámého světa, který obývají agresivní monstra. Ve snaze přežít se spojí se záhadným lovcem, jehož role se zhostí Tony Jaa, jenž ví, jak s nimi bojovat.

Nejedná se sice o Oskarovou zápletku, ale to nutně neznamená špatný snímek.Výrazně menší radost máme z traileru, který unikl na internet. Se záběry přišel magazín All Games Delta. Trailer je sice nahraný pouze na kameru, ale i tak je z něj patrné vše potřebné. Vzhledem k jeho promítání na šanghajském filmovém festivalu je zřejmě jen otázkou času, kdy se jej dočkáme v celé své kráse.

Zdroj: Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 19. 6. 2019 v 12.56

Každý kdo zná Paul W.S. Andersona ví, že to bude exkrement. Pokud se tento exkrement promění, v tak špatný film až je vlastně dobrý (SHARKNADO1, TOXIC AVENGER), budu první kdo bude film oslavovat. Hlavně ať to neni nuda, hrající si na to, že měla větší rozpočet / šílenosti vítány. A ať Mila Jovovich udělá občas jinou grimasu než tu, co má vytesanou ve tváři.

Rosso: +1 Tony Jaa nehoráznej, Iko Uwais lepší (THE RAID (2011) or SERBUAN MAUT http://www.csfd.cz/film/297710-zatah-vy… Ostatně scénář Raidu hned rok na to zkopíroval (a velmi velmi dobře) superfilm DREDD (2012) http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/pr…

Editováno: 19. 06. 2019 v 12.57

Nahlásit nevhodný obsah

20925109
Rosso napsal 19. 6. 2019 v 11.53

Kdo zna Tonyho Jaa a videl treba ong bak tak vi moc dobre jaky reznik to je,tak uz vime ze aspon o dobre bitky nebude nouze kdyz uz no.

Editováno: 19. 06. 2019 v 11.54

Nahlásit nevhodný obsah