Zapojte se do post-E3 pokecu v hPodu #696

18. červen 2019 19:48 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (6)

E3 je za námi a v minulém hPodu se k ní vyjádřila ta část redakce, která ji prožila v Praze. Už se ale vrátila i naše výprava z Los Angeles a Pavel i Honza se s vámi moc rádi podělí o veškeré zážitky, které se do rozličných vlogů a krátkých vstupů nevešly.

Kromě toho se samozřejmě budeme bavit o nově oznámených hrách, probereme, co právě teď hrajeme a pod dojmem z oznámení lokalizace remaku Medievilu zavzpomínáme na český dabing ve hrách.

Těšíme se na vaše dotazy, které nám můžete psát níže do diskuze, nebo na adresu podcast@hrej.cz. U mikrofonu se sejde Pavel, David, Honza, Tadeáš a David Rozsíval, který se taktéž vrací z cest. Natáčet budeme zítra v pět hodin odpoledne, uslyšíme se jako vždy v pátek v osm večer!

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825006
Abandon napsal 19. 6. 2019 v 10.56

Ahojte ve spolek. Chtěl bych touto cestou poděkovat Davidu Rozsívalovi, který mi před Vánoci poslal promo figurku k Lords of Hellas, jelikož obchod z kterého jsem hru měl to zapinkal. Jednalo se přímo o dobu Vánočního shonu a David se jistě zrovna uzdravoval z Falloutu 76. Takže Davide - hrej si v podcastech na sebevětšího zlobivce, ale jsi Mirek Dušín redakce a všichni to víme.

A abych měl teda i nějaký ten dotaz - co si Davide myslíš o připravované hře Etherfields. Vím, že poslední dobou se s hezkými figurkami roztrhl pytel a občas mám problém ty kickstarter kampaně od sebe odlišit. Celkově jsem zastánce toho, že krásné figurky nejsou vše - přesto na mě Etherfields působí tak, že poprvé v životě zvažuji něco na kickstarteru. Je to na místě?

Editováno: 19. 06. 2019 v 11.18

Nahlásit nevhodný obsah

20879539
halata33 napsal 19. 6. 2019 v 07.25

Ahoj chlapci, předně bych chtěl poděkovat za parádní pokrytí jak v LA, tak i na místě. Konference byly super, škoda jen toho banhammeru po UBI, ale s tím se nedá nic dělat.
Teď k otázkám - koukal jsem na vysílko LEGO Speed Champions DLC do Forzy a dost se mi líbilo, bude na něj nějaká recenze? A taky se chci zeptat, jestli bude recenze na to velké samostatné DLC pro State of Decay 2 nebo tu hru už necháte svému osudu?

Díky a hezký den.

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 18. 6. 2019 v 21.41

Siebenburgen: Nemyslel si nadprůměrný?

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 18. 6. 2019 v 21.38

Ahoj Klucí. Mě na E3 docela překvapilo, že se hned ve dvou hrách objeví Termínator. Na prvním a druhém díle jsem vyrůstal a do dnes ty filmy miluju. Myslíte si, že bychom se mohli dočkat nějaké samostatné hry? Klidně bych si dal něco jako byl Skynet na nových technologiích. Ta hra je podle mě zapomenutý klenot, a kdyby ji například MachineGames, nebo id Software přivedli na nové konzole, tak bych byl štastný. Sice ta značka po několik špatných filmech (fakt moc díky Daenerys) už netáhne tolik, ale myslím, že by si své publikum našla :) Také vám moc děkuji za proci, kterou jste kolem E3 i letos odvedli.

Editováno: 18. 06. 2019 v 21.39

Nahlásit nevhodný obsah

20922308
zaty napsal 18. 6. 2019 v 21.25

Zdravím,
předně bych chtěl všechny pochválit za skvělý kavryč E3. Jakkoliv mě poslední roky E3 míjelo, jen jsem pak přečetl nějaké rychlé shrnutí, tak letos jsem si to užil. Pavel s Honzou to zvládli skvěle, jako by na E3 snad ani nebyli poprvé. Důležité je, že tam byl stále cítit ten "punk", který mě na Hrej přivedl od konkurence. Já málokdy pochválím, spíš hledám mouchy, ale teď nemůžu jinak, než obrovský palec nahoru. Jste borci.

A abych jen netlachal, přidám jeden dotaz.
Neleze vám už za ty roky, co se herní novinařině věnujete, krkem stále se stupňující hype kolem AAA titulů? A k tomu ty spekulace, kdy se na webu objevují například rozsáhle analýzy hry, ze které jsme viděli jen nicneříkající trailer?
Na mě to někdy působí až směšně, viz letošní konference Bethesdy. Já jsem za těch 20+ let už imunní a naučil jsem se to ignorovat, ale vy se tomu nemůžete vyhnout už z principu toho, co děláte, tak mě zajímá, jak to vnímáte.

Jinak hodně zdaru, děláte to dobře.

PS: A ten web už by to fakt chtělo ... ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 18. 6. 2019 v 21.07

Ahoj kluci!
Zajímal by mě vás názor na nové Watch Dogs. Já jsem veliký fanda UBI a nepochybuji, že to bude podprůměrný titul. Obavu mám akorát z toho, jak opravdu využijí každou postavu ve hře, jestli je to vůbec možné a hlavně jak už bylo zmíněno, dabing všech postav!
Jestli jste měly možnost si tuto hru zahrát, jak na vás zapůsobila? Věříte tomu, co nám UBI řekl?

Já doufám, že ano!! :-)

Nahlásit nevhodný obsah