Gameplay video z RPG Maneater

17. červen 2019 12:30 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Na akci E3 došlo také k představení simulátoru krvelačného žraloka Maneater, za kterým stojí tým ze studia Tripwire. V tomto žraločím RPG pro jednoho hráče se budete krmit mořskými živočichy, ale i nic netušícími rybáři, nebo plavci. Abyste získali ideální představu o tom, jak to celé bude fungovat, máme tu pro vás čtyři minuty záběrů přímo z hraní.

Postupně se tedy z malého žraloka bělavého vyvinete až do obrovského žraloka bílého. Růst budete pochopitelně díky konzumování všeho, co se hýbe. Společně s velikostí pak přijdou nové možnosti, například se svým svěřencem můžete prorážet překážky, takže se tak dostanete na místa dříve nedostupná. Ve hře bude hned několik různých typů prostředí, tudíž se podíváte třeba do bažin, řek, ale samozřejmě i na otevřené moře.

Maneater je dalším titulem, který bude mít časově omezenou exkluzivitu na Epic Games Store. Po uplynutí dvanácti měsíční lhůty si hru koupíte i v jiných obchodech. Přesné datum vydání zatím bohužel neznáme, ovšem titul by měl vyjít ještě letos.

 

Zdroj: DSOGaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921720
vincentdvorak napsal 17. 6. 2019 v 13.58

barth731: přesně tak ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20921036
barth731 napsal 17. 6. 2019 v 13.12

Jako součást a jeden z mnoha možností v GTA6 určitě paráda, ale jako samostatná hra jenom obyčejná kopírka mobilní verze Hungry Shark ve 3D , kolik asi za toto budou chtít peněz ???

Nahlásit nevhodný obsah