Ukázka evoluční hry Ancestors: THO

17. červen 2019 19:25 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Na kanále IGN se objevilo 11 minutové video z E3 demo gameplaye Ancestors: The Humankind Odyssey. To ukazuje zejména krátký průzkum, zároveň s tím ale probíhá rozhovor mezi redaktory a kreativním režisérem Patricem Désiletsem, díky kterému se dozvídáme několik zajímavých informací.

Ancestors: The Humankind Odyssey je nová hra od tvůrců série Assassin’s Creed. Jakožto lidoopi mají hráči za úkol prozkoumat neolitickou Afriku, rozšiřovat své území, získávat zkušenosti, které v rámci evoluce budou předávat svým potomkům. V rámci časového období od 10 - 2 miliony let př.n.l se hráči utkají s různorodými nepřáteli a prostředím. Dle Patricia se vývojáři snažili, aby hráči skutečně "veřili" tomu, že se nachází v neolitické Africe. Zároveň s tím stojí za hrou důsledný výzkum, který se ale kombinuje s hrou tak, aby byla stále zábavná, ale důsledná.

Co se samotného gameplay průběhu týče, lze v něm vidět velkou inspiraci a zkušenost, kterou tvůrci pobrali ze série Assassin’s Creed. Jak skákání mezi stromy, tak lezení po kmenu vypadá velice plynule, stejně tak dopady. Stále nám nejsou jasné souboje a i animace na zemi potřebují ještě trochu péče. Ve výsledku ale Ancestors vypadá jako velmi zajímavá hra. Ancestors: The Humankind Odyssey vychází 27. 8 na PS4, XONE a Steam.

Zdroj: Youtube

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921720
vincentdvorak napsal 18. 6. 2019 v 08.39

"evoluční hra" no to nevím :-D spíš jen "hra o evoluci" no uvidíme,každopádně hra není od tvůrců "Assassins creed" ale od jednoho "pána" co se na vývoji "AC 1" podílel,takže hra můże dopadnout jakkoliv,každopádně držím palce a kdyby to nevyšlo tak to bude určitě lepší jak ta pi*ovina od "Remedy" ve stejný den :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20875708
Jaroslav Burda napsal 18. 6. 2019 v 06.10

Původně jsem si říkal, že to bude pikačovina, ale začíná mě to zajímat. Je to tedy poměrně hodně ambiciózní, ale docela mě v poslední době rozhovory s Désiletsem zaujaly. Hra bude mít evidentně košatý skill tree (s tím jak se bude hráč jako opice vyvíjet). A ještě více se mi líbí, že největší důraz bude kladen vlastně na dvě věci: vývoj sebe samotného (učení se tak nějak úplně všemu) a explorace. Mě osobně na hrách nejvíce baví právě průzkum. Co je v támhle té jeskyni, co je za tímhle vrcholem, kam vede toto údolí apod. Evidentně bude Ancestors: The Humankind Odyssey na těchto prvcích hodně postavené. Určitě to rád prubnu. Ovšem ve stejný den vychází i Control od Remedy... :-)

Nahlásit nevhodný obsah