Rainbow Six: Siege vydělalo 1 mld. dolarů

16. květen 2019 12:18 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Ubisoft ukázal, že i live service hry mohou být úspěšné. Konkrétně se mu to podařilo s dvěma tituly, For Honor a Rainbow Six: Siege. Obě hry zaznamenaly větší úspěch, než se předpokládalo. Vývojáři se o ně neustále starají a přidávají do nich nový obsah.

Úspěšnější z nich ale přeci jenom je Rainbow Six: Siege, které dle Ubisoftu od svého vydání vydělalo přes 1 miliardu dolarů, čehož titul dosáhnul zejména opětovným návratem hráčů, jejichž počet se během minulého roku zvýšil o 40% na 45 milionů.

Důvod, proč se hráči vrací, je jasný. Do hry se neustále přidávají nové mapy, operátoři, čímž se neustále mění herní mechanismus. Hře také pomohl esport či časově limitované módy. Do budoucna se spekuluje o nové spinoff hře či přidání kampaně, která by mohla hráčskou základnu ještě více pozvednout.

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925186
Strejda Demon napsal 16. 5. 2019 v 15.14

Kampaň nebo rework T Huntu by bodla. Určitě na něco solidního mají talent. Operace Outbreak měla super základ a bylo vidět, že do ní dali dost práce, ale byla to nuda, bojovat proti braindead ''zombíkům'' ve hře kde nemaj co dělat :D

Nevadilo by mi něco na stejnej způsob jako byl Outbreak, ale proti normálním teroristům.

Nahlásit nevhodný obsah