Nintendo představilo Super Mario Maker 2

16. květen 2019 13:02 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Včera proběhl Nintendo Direct, ve kterém nám Nintendo více přibližuje druhý díl úspěšné sandboxové hry Super Mario Maker. Ten vyjde příští měsíc na Nintendo Switch a přidá obrovské množství novinek, které jsme v přechozích Mario hrách ani neviděli.

Hráči nyní mohou použít například svahy a upravovat jim úhly. Do nabídky se přidaly přepínače, které mění červené a modré bloky, mění pohybující se platformy či směr pohyblivých pásů. Přidaly se různé mince mající různou hodnotu, či „snake“ bloky, které odkazují na pohyb hada v klasické hře Snake. Hráči mohou nově přidávat i vodu či lávu nebo přidat Angry Sun a Super Mario Maker 2 bude dokonce disponovat příběhovou kampaní.

Novinek je obrovské množství a nejlépe vám o nich vypoví přiložené video, které tyto novinky ukáže i v praxi. Ani si neumíme představit, jak moc si fanoušci s těmito novinkami vyhrajou, jelikož už v prvním díle se mnozí hráči dokázali vyřádit a vytvořit neuvěřitelná díla. Super Mario Maker vychází 28. června na Nintendo Switch.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!