Uzavřeme herní jaro s hPodem #691

15. květen 2019 17:19 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Ačkoliv byl tento týden ovlivněný tím, že byl Pavel na dovolené, stále musíme fungovat i bez našeho lodivoda. Ten se ale v pravý čas vrátí, aby mohl usednout zítra dopoledne k mikrofonu a pohovořit nejen o tom, jak bylo za kanálem La Manche, ale také o vybraných tématech.

Kromě toho, co jsme hráli – a specificky kromě Rage 2 – probereme i osazenstvo na E3, v němž chybí například Sony, zato se mezi smetánku přidá i Netflix. Když už jsme u losangeleské akce, nesmíme opomenout ani nový Ghost Recon, k jehož odhalení došlo těsně po natáčení podcastu minulého týdne.

Kdo ví, kam nás naše debata zavede dál. Už jen proto, že se po čase dostaví Kuba Štěpánek, který s Davidem a Pavlem vytvoří ústřední dvojici hPodu #691. Pokud se nás chcete na něco zeptat, můžete zde v diskuzi nebo na mailu podcast@hrej.cz. V takovém případě nezapomeňte na předmět „Dotaz“. V pátek v osm na slyšenou.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20882594
NEOsvk napsal 17. 5. 2019 v 09.15

Zdravim redakciu. Uz teraz sa teším na Pavlovu slovenčinu :-), teda ak tento prispevok prečítate. Píšem len na margo minulého podcastu, keď ste rozoberali konce seriálov, podľa mňa bol najlepšie spracovaný koniec seriálu FRINGE. Videli ste ho niekto? Fandím Vám, udržujte kvalitu webu aj naďalej.

PS: Už len jedna technická, pri spracovaní zvuku podcastu, dajte pozor na zvukové predely medzi jednotlivými témami podcastu, hovorené slovo skoro nepočuť a predely idú roztrhať repráky v aute.

Majte sa, veľa zdaru v ďalšej práci.

Paľo

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
Spiker01 napsal 16. 5. 2019 v 19.36

Vytvoří ústřední dvojici? Snad trojici ne?

A zas jenom tři. :/ nicméně dotaz. Teď hraju The Order 1886, myslíte, že někdy vznikne dvojka (launch ps5?), nebo dané studio bude už do konce věků dělat jen porty?
A jak to vypadá z novým webem? Je peklo sem psát z mobilu

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 16. 5. 2019 v 10.25

Ahoj, co říkáte na to, že se začíná točit nové Mortal Kombat? Čekat nějakou kvalitní žánrovou, nebo spíše průser? Udělat dobrý fílm podle her se zdá, že je těžké, ale udělat dobrý film podle bojovky mi přijde nemožné.

Sice na Mortal kombat film rád vzpomínám, ale ruku na srdce bůh ví jak dobrý film to nebyl. Nicméně z podobných pokusů určitě nejlepší. A že to byly opravdu příšernosti: Mortal Kombat 2, Street fighters, Tekken, DOA: Dead or Alive a tak dále.

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 15. 5. 2019 v 22.50

Ahoj kluci,

zase mám takový hloupý dotaz, který ale možná bude vědět někdo ze čtenářů. Vím, že když si pořídím Xbox One, tak můžu hrát pouze singleplayer nebo lokální multiplayer, ale na online si už musím platit nějaké měsíční / roční předplatné. To mě ale vůbec neláká.

Chtěl bych se zeptat, jestli je v tom případě možné hrát v Ryse: Son of Rome gladiátorskou arénu sám v režimu Solo, i když je pod záložkou multiplayer nebo mě tam hra bez předplatného nepustí. Nemám zájem to hrát online, chtěl bych to hrát single. Stejně jako např. tu offline verzi FUT modu ve Fifa 19. Vím, že o ní psal Honza Bors v recenzi a zmiňoval ji v Let's Playi, ale je možné ji hrát i bez předplatného? Znovu opakuju, že o online multiplayer zájem nemám a ani na něj nemám čas, tak mi to nedoporučujte.:-) Ale občas si to dát jen v singlu a občasně vylepšovat svůj tým / postavu (Ryse) by mě bavilo. Počítám s tím, že Fifa by mi vydržela zase na několik let a online by byl stejně s dalším ročníkem mrtvý.

Díky.:-)

Editováno: 15. 05. 2019 v 22.51

Nahlásit nevhodný obsah

20810680
Malý Mazel napsal 15. 5. 2019 v 19.30

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co si vážená redakce mysli o Avengers projektu od Square? Kdy jindy by měl vyjít ven než s Endgame? A proč je po něm takové ticho?

Nahlásit nevhodný obsah