Close to the Sun je k dispozici na PC

3. květen 2019 13:47 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (4)

Hororový titul Close to the Sun, který se inspiruje prací vynálezce Nikola Tesly a nápadně připomíná legendární sérii Bioshock, je už nyní k dispozici na PC. Studio Storm in the Teacup při té příležitosti do světa vypustilo launch trailer. V této temné adventuře se ocitnete v kůži novinářky Rose, která se na megalomanské lodi postavené Nikolou Teslou snaží najít svoji ztracenou sestru.

Jak je z videa patrné, hra se kromě Bioshocku inspiruje i hororovějšími tituly, jako je třeba SOMA. Rose se při svém putování nebude moci bránit, a tak si musí poradit pomocí důvtipu a svojí inteligence. Jako hráče vás tak, kromě prozkoumávání obrovského plavidla Helios, čeká řešení různých hádanek, puzzlů a občas i zběsilý útěk.

Je ale nadmíru jasné, že na lodi se něco šeredně pokazilo a podle traileru v tom asi částečně má prsty i vaše sestra Ada. Na Heliosu totiž pracovala jako jeden z vědců a její výzkum měl změnit svět. Nakonec se tak i stalo, akorát ne zcela podle jejích představ. Jestli se vám podaří Adu najít, si můžete na PC ověřit už teď, na konzolové verze si ještě budeme muset nějaký čas počkat, ale k jejich vydání by mělo dojít ještě letos.

Zdroj: Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922717
Endys22 napsal 3. 5. 2019 v 15.11

Taková škoda. Já osobně jsem se na titul moc těšil. Nedávno jsem si na něj vzpomněl a co jsem nezjistil.. o hře samotné nikdo v mém okolí neví. Není o ní vůbec, ale absolutně vůbec slyšet a ještě to zjištění, že je hra opět na Epic Store. Tak to mě dostalo. Doufám v brzký příchod hry na konzole. Tam si hru klidně pořídím. A rád.

Nahlásit nevhodný obsah

20872817
stul.drabik napsal 3. 5. 2019 v 14.33

Nesledoval jsem celé video

Nahlásit nevhodný obsah

20898847
Juzzy napsal 3. 5. 2019 v 14.30

stul.drabik: Na konci videa to je a bude to na EPIC Shit Store.

Nahlásit nevhodný obsah

20872817
stul.drabik napsal 3. 5. 2019 v 14.24

Takoví blbý dotaz.Na Pc pod jakám ůčtem?Steam?

Nahlásit nevhodný obsah