Co očekávat od Rage 2? Nový trailer napoví

26. duben 2019 08:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Z dostupných trailerů a gameplay videí je sice naprosto evidentní, že se Rage 2 od prvního dílu zásadně odlišuje. I tak by se určitě našli hráči, jejichž očekávání by nemusela být naplněna. Aby se autoři této situaci vyhnuli, připravili si nový trailer. Ten o hře ve zkratce prozrazuje vše podstatné.

Pilířů, na nichž střílečka z produkce Avalanche Studios a id Software stojí, je hned několik. V první řadě velký otevřený svět, v němž se hráči mohou vydat kam oko dohlédne. Na cestě potkají celou řadu podezřelých bytostí, které mohou velmi rychle sprovodit ze světa. K tomu účelu mohou využít plejádu smrtících zbraní. Zatímco titul Borderlands 3 láká na nekonečné množství procedurálně generovaných kvérů, Rage 2 vyzdvihuje především jejich velikost.

Trailer také vysvětluje, kolem čeho se bude točit příběh. Zemi zpustošil zbloudilý asteroid, poklidný život narušují blázniví anarchisté. Poslední ranger jménem Walker musí nejprve vyhladit všechny život otravující frakce, aby si mohl zatančit s hlavním záporákem. I ten se ve videu ukáže.

Rage 2 vychází už 14. května. Do té doby se jistě ještě nějaký ten trailer objeví. Co od hry očekávát už ale zřejmě všichni milovníci rychlé akce a velkých zbraní dobře vědí.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811703
Bohemund napsal 26. 4. 2019 v 19.58

Jiné video s titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=wmwmaDCePgA

Nahlásit nevhodný obsah

20921897
Webmasser napsal 26. 4. 2019 v 09.29

Vypadá fajnově :)

Nahlásit nevhodný obsah