Známe datum E3 konference Square Enix

24. duben 2019 16:05 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (4)

I japonská společnosti Square Enix rozhodně patří mezi firmy, které mají každoročně konferenci na E3 a letos se na tom nic nemění. Tento rok nám nově budou své projekty předvádět už v pondělí, ovšem kvůli časovému posunu nás bude tradičně čekat noční sledování, přesněji ve tři ráno následujícího dne.

Nejdůležitější otázkou ale je, co na konferenci asi tak uvidíme, obzvlášť vzhledem k tomu, že ta minulá se upřímně zas tolik nepovedla. Bylo divné, když jedna z vlajkových lodí firmy Kingdom Hearts 3 měla vlastní ukázky na konferencích Microsoftu a Sony. Dále jsme se mohli podívat na akčního The Quiet Mana, který ale dopadl dost diskutabilně a ze hry Babylon's Fall, na níž Square Enix spolupracuje s PlatinumGames, jsme neviděli skoro nic. Bylo by tedy na místě s tím letos něco udělat.

Kingdom Hearts 3 už fanoušci dávno hrají, takže by tím měl vzniknout prostor pro další větší tituly. Už dlouho jsme neslyšeli o ničem ohledně remaku Final Fantasy VII. Projekt byl nakonec převzat do interní péče, to když se Square Enix rozhodl o ukončení prací ze strany týmu CyberConnect2, jenž měl remake na starosti. Je také pravda, že už jsou to dva roky od vydání skvělého Nier: Automata, tudíž bychom se mohli dozvědět o dalších plánech legendárního tvůrce Yoka Tara.

Nesmíme ale zapomenout ani na asi nejpravděpodobnější titul, který na konferenci uvidíme. Je to už před lety oznámená hra ze světa Avengers, na níž pro Square Enix pracuje Crystal Dynamics. Z ní jsme zatím bohužel neviděli vůbec nic, takže podle nás je pomalu na čase něco ukázat. Bylo by celkem logické tento krok udělat, když už polovina světa blázní z Avengers: Endgame. Nechme se tedy překvapit, nebudeme muset čekat zas tak dlouho.

Zdroj: Gameinformer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 25. 4. 2019 v 15.01

Masarkavtrenyrkach: Jenom dvě z jmenovaných her jsou vyvinuté Sqeenixem, zbytek jenom vydávali...

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 25. 4. 2019 v 14.04

Ocelotr2.1: Capcom je zpátky? Proč? Protože udělali RE7, u kterého zkopírovali co viděli v boomu first-person walking horrorů? Nebo protože udělali remake dvojky - své vlastní hry, u které aplikovali vyzkoušený koncept ze dvou svých Revelations her? Nebo že udělali šestou DmC hru?
Byl bych tady spravedlivější. Square Enix je i Octopath Traveller, Nier Automata, I am Setsuna, Lost Sphear nebo Dragon Quest XI. Velké projekty trvají dlouho a jsou drahé. Protože jsou velké. Snem všech ve vývoji je všechno si dopředu narýsovat na papíře a pak to jen "stvořit" - bez oprav, omylů a vyhazování předešlé práce. Ale to se nikdy nestane, pakliže hry nemají být jen opakování starých nápadů.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 25. 4. 2019 v 10.49

Ocelotr2.1: Jeden z nich by měl být Nomura, aneb král zamotanosti, který udělal tak retardovaně složitý příběh v KH, že se v něm už sám nevyzná.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 24. 4. 2019 v 16.37

Square Enix by měl vyházet pár vrcholových vývojářů, jelikož jejich efektivita je zhruba tři Final Fantasy za půl století. Nakonec z toho vylezou super hry (FFXII, VAGRANT STORY), ale žádná hra se neobejde bez dvou až tří restartů, na začátku vývoje není jasné nic, kromě toho že vyjdou tři hry najednou, z nichž dvě se neukážou a třetí změní číslovku, název, žánr, hlavní postavy a planetu na které se bude distribuovat, ve výsledku jsou všichni "o dvacet let starší" spokejeni, jelikož si nepamatujou, že si hru předobjednali a myslí si, že je to dárek zdarma. Hra je nakonec nezábavná, ale drží člověka v očekávání, "je to Final Fantasy, sedmička, remaster tý hry, o který vyprávěl můj děda" a tak musí přijít velkolepý minimálně třívteřinový okamžik, jež dodá zadostiučiní všemu tomu čekání přes šest generací, tisícovky dolarů za telefony na jejichž konci vás sedmiletý člověk ubezpečuje, že hru dostanete a odchovává vnoučata, když synové vašich synů dostanou nehratelné demo, když si koupí TETRIS bez KOSTEK za dvěstě dolarů ......................... ÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go fuck yourself Square Eniyx !
¨
Jste jako CAPCOM před pěti rokama, ale CAPCOM IS BACK, SQ ENIX IS OUT!

Howgh.

Nahlásit nevhodný obsah