Nolan North vypráví o Uncharted 5

23. duben 2019 15:42 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Jméno Nolana Northa je v herním světě dost profláklé. Ostatně když je spojováno se sériemi jako The Last of Us, Assassin’s Creed, Destiny nebo Uncharted, je velká šance, že ho zaregistrují (desítky) miliony hráčů. Právě tento americký herec sehrál v uplynulé dekádě výraznou roli v posledně jmenované franšíze, kdy se postaral o ztvárnění hlavního hrdiny Nathana Drakea. Nyní v rozhovoru pro web OnlySP promluvil o možnosti vydání dalšího Uncharted.

A jeho slova moc povzbudivá nejsou, osobně si totiž nemyslí, že se v nejbližších letech dočkáme dalšího pokračování této dobrodružné série. „Vím, že opravdu hodně lidí chce další Uncharted, je opravdu dobře, že fanoušci touží ještě po jednom díle. Na druhou stranu si myslím, že nám v tomto ohledu tak trošku ujel vlak,“ snižuje šance na případné Uncharted 5 North. Stále si však uvědomuje, že Nathan Drake je pro mnohé fanoušky modlou, se kterou strávili posledních 12 let.

Jak vývojáři z Naughty Dogu, tak ani North sám nevěděl, zdali po prvním díle z roku 2007 můžou počítat s případnou dvojkou. „V době, kdy vyšel Drake’s Fortune jsme společně neměli tušení, jestli ještě někdy budeme ve spolupráci pokračovat. Když už ale o tom bylo rozhodnuto, hrozně jsem se těšil. Následně po Among Thieves v roce 2009 jsme ale už věděli, že vyjde i třetí díl. A následně i čtvrtý,“ osvětluje vývoj série americký herec. Následně si ale sám uvědomil, že pětka již třeba nikdy nevyjde: „To jsem si řekl ‚co dál?‘. Bylo to takové hořkosladké. Ve výsledku jsme byli však pyšní na to, co jsme dokázali a pokud se jak Sony, tak i Naughty Dog rozhodnou v sérii [v té hlavní, číslované, pozn. redakce] nepokračovat, je to v naprostém pořádku,“ uzavírá celé povídání Nathan Drake.

Po čtvrtém Uncharted jsme se dočkali odbočky The Lost Legacy, ve kterém však hrály hlavní roli ženské hrdinky, Chloe Fraser a Nadine Ross. Následně se pozornost autorů kompletně zaměřila na druhý díl The Last of Us. Zůstává otázkou, zdali na příští generaci Playstationu se ještě najde místo pro Nathana Drakea, osobně bychom si tipli, že se ještě nějakého dílu dočkáme. Věčně vtipný hrdina v něm ale bude absentovat.

Zdroj: OnlySP

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921836
oleg.rusov napsal 23. 4. 2019 v 18.20

Novy dil bude, ale nebude ho jiz delat studio Naughty Dog a hlavním hrdinou nebude Nathan.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 23. 4. 2019 v 15.57

klidně bych si 5 dal, 4 měla takovej pěknej happy end, kterej by v pohodě mohl bejt koncem pro dobrodružství Nathana Draka, ale sakra Sully to s ním táhl do konce a to už v letech na dědulu, klidně bysme mohli vidět díl, kde bude Nathan trochu starší

Nahlásit nevhodný obsah