Gearbox spouští Vault Insider Program

22. duben 2019 12:50 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Studio Gearbox si pro nás společně s vydavatelem 2K připravilo novou exkluzivní službu Vault Insider Program. Díky ní bychom měli dostávat různé odměny za plnění určitých aktivit. Mezi ty patří například dívání se na specifická videa, čtení článků, brouzdání po sociálních sítích a další. Pochopitelně se celá záležitost týká Borderlands.

Pokud tedy budete sledovat dění okolo hry, za vaši pozornost dostanete odměny v podobě wallpaperů, klíčů k bednám a dalším herním odměnám, které ale nebyly blíže specifikovány. K tomu všemu vám postačí pouze účet na SHiFTU, který si ale můžete založit i přes vaše stávající účty na PlayStationu, Xboxu a Steamu. Je s podivem, že tato možnost momentálně není k dispozici na Epic Games Storu, obzvlášť když má Borderlands 3 na PC vyjít exkluzivně právě tam.

Tvůrci ale ještě všem, co se do programu přihlásí, slibují Borderlands 3 Welcome Pack, díky kterému hráči dostanou další bonusy navíc. V Gearboxu se nás tedy opravdu snaží na jejich novou hru nalákat, ale tedy hlavně nás u ní po vydání co nejdéle udržet. Vault Insider Program určitě bude jednou z možností, jak toho chtějí tvůrci docílit. Borderlands 3 vyjde 13. září na PlayStation 4, Xbox One a PC.

 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917453
Jiří K. napsal 23. 4. 2019 v 09.40

Zdravím, ačkoliv nelze propojit účet s Epic Games na stránkách Insider programu pro borderlands, samotný SHIFT účet přes jiné stránky tohoto účtu lze propojit i se samotným Epic Games. Konkrétně přes tyto stránky: https://shift.gearboxsoftware.com/
Ačkoliv sám nechápu proč to nelze na stránkách borderlandu, když očividně sami vývojáři to dovolují.

Nahlásit nevhodný obsah