Transistor je zdarma na Epic Games Storu

20. duben 2019 14:30 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Rozdávání her zdarma v podání Epic Games Storu pokračuje. Logická hra The Witness už má zpátky svou obvyklou cenovku a po následující dva týdny si místo ní budete moci zdarma aktivovat akční RPG Transistor. Akce končí 2. května, kdy Transistor v nabídce bezplatných her vystřídá další zajímavý titul – World of Goo.

Transistor vyšel v květnu roku 2014 a na serveru Metacritic.com si dodnes drží skvělé hodnocení 83 bodů. Hra studia Supergiant Games díky své grafické stylizaci příliš nezestárla a i dnes jistě dokáže zaujmout. Kromě nestárnoucího vzhledu se ale můžete těšit především na originální hratelnost, která chytře kombinuje izometrické RPG v reálném čase a tahovou hru.

Word of Goo už má za sebou více než deset let existence, během které se dostala na spoustu různých platforem. Jediný titul nezávislého dvoučlenného týmu 2D Boy si od recenzentů drží dokonce 90 bodové hodnocení a jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co z indie scény vzešlo. Ve hře budete pomocí lepkavých kuliček stavět stále větší konstrukce, které vám pomohou v překonávání jednotlivých úrovní.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919239
chcikecat napsal 23. 4. 2019 v 10.19

Hru jsem před časem koupil, zkusil hrát a odložil. Ten micro stuttering jsem neskousl. A ne, výkonem to fakt nebylo:)

Nahlásit nevhodný obsah

20873060
Paprikonn napsal 20. 4. 2019 v 19.52

Ach..ty bastardi ;-) super.

Nahlásit nevhodný obsah