Pagan Online vstupuje do early access

18. duben 2019 17:10 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Wargaming již není studiem, které by se zabývalo pouze historickými stroji. Dnešním dnem se do early accessu dostává jejich hack-and-slash RPG Pagan Online. Vzhledem se nejvíce podobá klasickému Diablu, Wargaming ale slibuje několik unikátních prvků.

Téma Pagan Online je založeno na slovanské mytologii. Hráč bude procházet dungeony, které by měly být interaktivní a různorodé. Wargaming slibuje náročný boj, který prověří naše dovednosti a umění taktizovat. Dočkat bychom se také měli příběhově kampaně, která obsahuje 5 aktů a 3 úrovně obtížnosti. Největší odlišností od Diabla je ale ovládání - po bojišti se totiž pohybujeme pomocí WASD.

Prozatím je Pagan Online určené pouze pro jednoho hráče. Již nyní by měly být dostupné různé herní režimy s denními a týdenními výzvami. V příštích měsících se do hry dostanou další updaty, které přinesou nové nepřátele, zóny a snad i režim pro více hráčů. Hra je dostupná na Steamu za necelých 27 euro.

 

Zdroj: MMORPG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836789
Mipe napsal 19. 4. 2019 v 18.02

Hrál jsem uzavřené bety a celkem fajn. Velké plus za podporu ovladače byť zatím osekané a rychlý feedback od vývojářů na Discordu.

Nahlásit nevhodný obsah

20924620
psanec napsal 19. 4. 2019 v 12.05

Zainvestoval jsem těch 750,- korun. A zkusil to. Není to špatné a docela zábavné. Jako starý hráč Diabla si stále nemůžu zvyknout na ovládání pomocí ASWD.
Hra je na Unreal enginu, ale to ničemu neva, grafina se občas škubá, ale to přisuzuji neodladění.

Ale strašně moc mi tu chybí hraní s přáteli. Přitom ve základně vidíte jak kolem vás běhají ostatní lidé, ale máte smolíka, protože ani pokecat zatím nejde, chat sice ve hře je, ale nefunguje.

Snad společné hraní přidají velmi brzo, protože hra tím dle mě docela ztrácí a ač někdy mám náladu na solo, tak stejně jako v Diablu i zde jsou situace, které bych si o to víc užil s příteli.

Nahlásit nevhodný obsah

20921897
Webmasser napsal 19. 4. 2019 v 08.31

Ma to do budoucna byt i na konzole?

Nahlásit nevhodný obsah